Az LH teszt pozitiv, ha a tesztcsik egy nagyon picivel világosabb a control csiknál?

Figyelt kérdés

Első ránézésre egyformának tűnik,de ha jobban megfigyelem ,akkor nem az.

Ciklusom 10 napján lett ilyen majdnem pozitiv ,1 napot ,azután ujra negativ.

Ma vagyok a 14.nap és negativ azóta is.



2016. febr. 18. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben lehet, hogy abban a fél napban lett volna a kiugrás, amikor pont nem teszteltél.
2016. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,én is erre gondoltam.

Viszont én naponta 2 tesztet csináltam,h ne maradjak le rola és a napi tesztek egyformák voltak,tehát 12 óra telt el a tesztek között ,nem 24

2016. febr. 18. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem típusfüggő is, láttam a neten olyan LH-tesztet, ami alig nevezhető pozitívnak, más tesztek meg két napig is egyértelműen pozitívat jeleznek (erősebb a tesztcsík, mint a kontroll).
2016. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,figyelmedet.

Nekem eddig 2 vagy 3 napig is 2 piros csik volt ovuláciokor,de nem 10 nap ,hanem 14.

A 3 közül pedig csak egyiknek ,a középsőnek volt sötétebb a tesztcsikja.Én azt nyilvánitottam pozitivnak.

Ez vagy valami hormonzavar...vagy nem is tudom.

2016. febr. 18. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért egy ciklusból még ne következtess hormonzavarra. Még a legegézségesebb nőknél is előfordul egy-egy ovuláció mentes hónap, nem hogy pár nap elcsúszás.


Nekem volt már úgy pozi a teszt, hogy nem volt erősebb, mint a kontroll csík. De mivel utána folyamatosan halványodott betudtam pozinak. Ekkor mértem hőt is mellé, így biztos volt.


Szerintem még pár napig tesztelj, ha nem lesz újra pozi, meg volt az ovu.

2016. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!