Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a mostani ciklusban kezdtem...

Ha a mostani ciklusban kezdtem el szedni a clostilbegyt akkor van esély a terhességre, vagy csak utána való hónapban?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol a honaptol van eselyed ahogy elkezdted szedni. Tehet most is van eselyed mert idore csinal peteerest es ha szerencsed van akkor ikrek is lehetnek mert az a gyogyszer eleg gyakran ikreket csinal
2016. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
92%
Most, ebben a ciklusban! Lehet egy kis hatása a következőre is, de alapvetően arra a ciklusra kell koncentrálni, amiben szeded! Miféle doki írta fel neked, ha ennyire tájékozatlanul hagyott téged?
2016. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik ciklusban elkezded már abban van esély.De ne csüggedj ha nem sikerül.

Első babám 3.clostis ciklusban.

Második babám 3 clostis ciklus után a 4.closti mentesben késői ovulációból spontán.

Harmadik babám 4 clostis ciklus,3 mentes ciklus után a az 1.clostisban.

2016. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy nem kell mindjárt csodát várni, hiszen a peteérés hosszabb folyamat. Amelyik tüszőre most hatni kezd a gyógyszer, az lehet, hogy csak 3 hónap múlva jut el a tüszőrepedés állapotáig.
2016. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gyilki ***** válasza:
0%
Ha kiköpöd vagy kif.ngod akkor semmi gond!
2016. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!