Mi lenne ha FET után nem szednék semmit?

Figyelt kérdés
Volt már egy sikeres inszemem ahol inszem után nem volt progi pótlás, semmi csak vitamin. Volt mehenkivulim és ezért lombik jöhet csak szóba, van még fagyi babánk , volt 2 beülti de utána annyi mindent kellett szedni mégse sikerült. ..lehet hülyeség de arra gondoltam a fet is olyasmi mint az inszem és ha nem szednék semmit lehet sikerülne mint 7 évvel ezelőtt vagy lehet rosszul gondolom és utro nélkül esély sincs vagy nem befolyásolja. .

2016. okt. 23. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem mernék hazárdírozni a helyedben... A progeszteron a megtapadást kisebb mértékben befolyásolja, de ha az sikerül, akkor a megtartásban jelentős szerepe van! Nem véletlenül adják...
2016. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából akkor fog sikerülni amikor mindent betartasz orvosi utasitásra a progi pótlást is szigirúan!!! !Jelentéktelen az amit írtál hogy eddig szedtél mindent mégse sikrült,nekem a két lombikom teljesen ugyanaz volt ugyanazokat az injekciókat használtam annyi mennyiségbe mind az elsőnél mind kétszer 14 -nap a leszívás aztát két nap múlva vissza ültetés ,progi pótlás és most 13 hetes vagyok az ikreimmel...Szóval a legjobb ha megpróbálsz nem figyelni semmire próbálj kikacsolódni dolgozni stb neken nyár volt strabdoltam nyaralni mentünk shoppingoltam szóval a legjobb módszer az agy kikapcs és sikerülnu fog tényleg jó tanácsként írtam nehogy férlreérts.
2016. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már minden át fut az agyamon - nagyon szeretném ha sikerülne, tényleg az a legjobb ha betartom az utasításokat és megpróbálom elterelni a figyelmem!
2016. okt. 23. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz nekem csak clostilbegytes stimulálásaim voltak,de az első 2 sikerült progeszteron nélkül,a 3.meg csak akkor sikerült amikor ovu után progeszteront kezdtem szedni.

Tartsd be amit az orvos mond.

2016. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!