Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rövid ideig tartó menstruáció,...

Rövid ideig tartó menstruáció, jelenthet mégis problémát?

Figyelt kérdés

6 hónapja próbálkozun k. Tudom ez nem sok. Teljesen kivizsgáltak engem és páromat is. Minden rendben van!

Ami aggodalomra ad okot számomra, hogy 2,5 napig tart maximum a mensesem.

Első nap nagyon sok van,félóránként cserélek vastag betétet,második nap normálismeste fele már kevés, másnap délelőtt már alig és délutánra semmi.

Az orvos azt mondta nem jelent gondot. Megfelelőa méhnyálkahártya vastagsága,van peteérés-tüszőrepedés, hormonok rendben!

De annyi minden olvastam a neten, hogy az rövidnek számít (a 2,5 nap)de mennyiségileg pedig első nap nagyon sok!

Tényleg ne aggódjak? Másnap is van hasonló?


2016. okt. 24. 09:37
 1/5 A kérdező kommentje:

*Másnak is van hasonló?

Bocsánat telefonról írok.

2016. okt. 24. 09:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Cserélj orvost, ha nem bízol a szaktudásában!


Most komoly, hogy megvizsgált rendesen és mégis a Gyakori közönségétől várod a távdiagnózist?


Kis gondolkodás?

2016. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Erre a válaszra számítottam!

Mielőtt Te is kiraksz egy kérdést előtte "gondolkozz" ahogy írtad nekem is!

Arra voltam kíváncsi, ahogy írtam is, hogy másnak is van ilyen rövid mégis rendben van minden?

Oktató jellegű,sértő prédikálásra nem!

Bízom az orvosomba, de mégis egy egyszerű kérdés volt, hogy másnak is van e ilyen?!

Ha ezzel a tudatlanságomat mutattam be, és nem egyszerű kíváncsiságomat, akkor elnézést, hogy mertem megkérdezni!

Itt nem buta kérdést tettem fel, hogy lehessen leszólni, mint másoknál,pusztán annyi

Másnak is van ilyen?

Bocsánat ha ezzel vétettem, köszönöm a választ

2016. okt. 24. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is rövid a menszeszem:) 3 nap.Én azért aggódtam,mert nem csak rövid hanem nagyon gyenge is.De mindent rendben találtak és hamar jött a baba is:) sztem így a szerencsésebbek közé tartozunk, mi csak 3 napig szenvedünk a mensitől:)

2016. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ,szerencsések vagyunk :)

Mi is várjuk már nagyon a picit,Neked gratulálok!

2016. okt. 24. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!