Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férfi meddőségi vizsgálatot...

Kelist kérdése:

Férfi meddőségi vizsgálatot hol lehet végeztetni és mi a menete?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve próbálkozunk élettársammal gyermeket összehozni, de mindezidáig nem sikerült. Ő már volt orvosnál és mindent rendben találtak, így félek, hogy velem lesz probléma, bár tudom,hogy lehet,hogy csak pont ketten nem passzolunk. Azért szeretném tudni. Csak sajnos nem tudom hol kezdjem, de a háziorvost kihagynám, kis faluban élek az asszisztens pedig...

2016. nov. 1. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik város van a legközelebb hozzátok, de tb-sen tudsz vizsgálatot kérni andrológián, időpontot kérsz és 5 nap önmegtartóztatás után mintát kell adni,egy hét múlva megvan az eredmény. Utána megmondják hogyan tovább :)
2016. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Leírom a mi történetünket. Amikor eldöntöttük, hogy babát szeretnénk, kivizsgáltattuk magunkat a helyi kórházban. Párommal kezdtük minden rendben volt, utána én jártam különböző vizsgálatokra, kínzásokra közel három évig, a baba mégsem jött. A Kaáli intézetbe bejelentkeztünk, hogy elkezdjük az inszeminációt. Friss vizsgálatokat kértek, ott csináltattuk helyben és kiderült, hogy a páromnak olyan rossz az eredménye, hogy nem létezik, hogy tökéletes volt neki pár éve. Úgyhogy marad a lombik, inszem szóba sem jöhet.

26/N

2016. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!