Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikerült az első inszeminációd?

Sikerült az első inszeminációd?

Figyelt kérdés
Írna aki túl van 1 inszemen? Hogy érezted magad utána? Dolgoztál, pihentél? Mikor csináltál tesztet?
2016. nov. 2. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sikerült az első, csak a harmadik. Semmi különöset nem éreztem utána, akkor sem amikor sikerült. Az első kettő után dolgoztam, a harmadiknál épp úgy jött ki, hogy 4 napos hosszú hétvége következett, akkor pihentem. Nekem mindig a ciklusom 28. napján kellett menni vérvételre (inszemináció a 14., vagy 15. napon volt, amikor sikerült, akkor a 15.-en). Tesztet a vérvétel előtti nap csináltam, de negatív volt. A vérvétel napján már nem teszteltem, mert azt hittem nem sikerült.
2016. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem sikerült, és azóta már a 3. lombiknál tartunk. Az inszemnél csak aznap voltam otthon, másnaptól dolgoztam. A lombikoknál viszont beültetés után már nem dolgozom.
2016. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sikerült. + sikertelen inszemem volt és két sikertelen lombikunk, bízunk a harmadik lombikban.


Első után pihentem, a második után is, a harmadik után dolgoztam.

2016. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 inszeminációnk volt, egyik sem sikerült pedig elvileg nincs bajunk.
2016. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az első inszem sikerült! :) Aznap es másnap nem dolgoztam, viszont utána pont költöztünk, és cipekedtem, pakoltam, ennek ellenére sikerült! :) 11-12. napon teszteltem, nagyon halvány lett.
2016. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Reménykedünk :)
2016. nov. 2. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem méhen kívüli lett az első inszemináció. :(
2016. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!