Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progesterone hiányra mit kapok?

Progesterone hiányra mit kapok?

Figyelt kérdés

Milyen hatással lesz rám, altalaban mit irnak fel? Jok az eredmenyeim csak prog.hianyom van, rovidek a luteális fázisaim is emiatt.

Babát szeretnènk, elvileg eddig ezert nem sikerult, ha a kov menzeszem.elmult mennem kell a.dokihoz az eredmenyeimmel, es ir fel gyogyszert. A haziorvosommal nezettem amugy meg az eredmènyeket!

Drágák ezek a gyògyszerek?

Köszönöm.


2016. nov. 2. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Utrogestant vagy Duphastont szoktak adni. 1500-2500Ft között mozog egy doboz, de hogy meddig elég az az adagolástól függ. Én palástfű teát iszom és kentem pár ciklusban a Progesta Care nevű krémet.
2016. nov. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A palastfű teat enis elkezdem, ha megjon.

Tegnap vette a vőlegènyem.

Az ár egesz jo, feltem h 5-10ezres gyògyszerek.

Köszönöm.:)

2016. nov. 3. 06:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyelőre ugyanez nálunk is. peteérés serkentésre Clostylbegit, olyan 900 forint körül van a doboz. Prog. támogatásra Utrogestan, bár újabban már Progesterone exeltis a menő, az jóval drágább, a 30 szemes olyan 6-7 ezer Ft.
2016. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Palástfüvet csak tüszőrepedés után, a ciklus második felében idd, ez fontos.
2016. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Pont ugyanez a probléma nálam is kérdező sajnos. Nekem azt mondta a doki a ciklus elejétől szedjem a progeszteront. Egyébként Dupastont írt fel. 2500 ft.

És te is akkor fogod szedni ha el múlt a menstruációd?

2016. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egész ciklusban kapjátok a progeszteron pótlást? Az fogamzásgátlóként fog hatni. Nem fog pete érni, ha a progeszteron több lesz ciklus első felében mint az ösztrogén.
2016. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sya

Nekem utrogestant irt fel. Emellett inofolicot ittam es gravidat szedtem. Kov.honaoba sikerult a baba :)

Drukkolok ;)

2016. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mèg nem kapunk semmit 6#os. Azert kerdezem ezeket.:)
2016. nov. 3. 19:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Utrogestant kaptam 2x1-et\nap.Ovuláció utántól.30 szemes 1600ft volt ez 2 hétre volt elég,de pozitív lett a tesztem így szaladtam a dokihoz h írjon még.Pozi teszt esetén nem szabad abbahagyni,szedni kell a 12 hétig.
2016. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom. Valahol egesz honapot irnak palástfűre.

Nov 17èn megyek orvoshoz. Remèlem jòl jár el es nem csak belekutyul a hormonjaimba.. :)

Mindenki aki babat szeretne: Drukkolok!:)

2016. nov. 3. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!