Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A mesterséges megtermékenyítés...

A mesterséges megtermékenyítésten gondolkodom, mert 3-as ikreket szeretnék, és azt szeretném, hogy mind a 3 fiú legyen. Persze van párom. Szerintetek van lehetőség ilyenre?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hármasikreim vannak, törtènetesen mind fiúk. Ha nem troll vagy, akkor a következőket ajánlom figyelmedbe:


0. 3 beültetett embrió esetén is kevesebb mint 1% esélye van hogy mind megtapad és megmarad, még jóval kevesebb hogy mind fiú lesz.


1. Trigemini terhesség átlag hossza 32 hét, előtte több hét kórházi fekvés. Én nem voltam ilyen szerencsés, 26 hetesen nyíló méhszáj, kórház, nulla felkelés és így is csak 28 hétig húztuk. A legnagyobbam volt 1300g, többiek 1 kiló alatt. 7 hét koraszülött intenzív. Csak a Jóistennek (meg annak hogy a legjobb magyar helyen voltunk) köszönhetjük, hogy mindenki egészséges. Sok hármasikres ismerősöm nem volt ilyen szerencsés.


2. Életem legnagyobb ajándékai a gyerekeim, de fizikailag és lelkileg is extrèm embertpróbáló feladat. Családi háttér nélkül nem tudom hogy lehet csinálni. Anyagilag se semmi persze, pl. anno csak légzésfigyelőre 100.000,-t költöttünk, a dm-ben konkrétan vagyonokat hagyok hetente, most 2 évesen az őszi-téli ruhatáruk is minimum egy 100as volt, pedig lidl, pepco, f&f, auchan, h&m ruháik vannak.


3. Kapcsolatod a pároddal álljon sziklaszilárd alapokon, ő is ki fog fingani az első 1-1,5 évben, kelhet éjjel az elején hónapokig 3 óránként ugyanúgy mint te, mert bizony a galádok egyszerre éheznek meg neked meg kezed/melled kettő, aztán reggel irány dolgozni. Ez minden pasit kicsinál.


Reggelig tudnék mesélni. IMÁDOM őket, de a családunk nélkül már mindketten a férjemmel a zártosztályon lennénk.


Sok sikert :D

2016. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Annyival javítanám a korábbi válaszolókat, hogy orvosi indikációval beültetnek 3-at, egyre kevésbé "divat", de előfordul (kultúrhelyen voltunk, a legnagyobb állami meddőségi központban). Nekünk olyan problémánk volt, ami miatt az orvos ÉS az embriológus is a 3 beültetését javasolta, azt mondták még így is minimális az esély... hát, nem jött be :)
2016. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 Nyilván van olyan indikáció, de a legtöbb helyen a beültetett embriók számának átlaga 1,5 körül mozog. Ez azt jelenti, hogy beültetnek többet is, ha muszáj (és persze nincs kizárva, hogy megtapadnak), de ma már nincs az az "ősi" hozzáállás, hogy anyukát megtömik 5-8 embrióval, talán egy megtapad alapon. Ennél szerencsére előrébb járunk :) Grat a három csimbihez :)
2016. nov. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőség, de megértelek. Nekem sem kellene lány gyerek. Mindenképpen fiút szeretnék.
2016. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Úristen.....nagyon kínos vagy
2021. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!