Szemőkné piroska kérdése:

A kerdesem az lenne, hogy elméletileg 4 hetes kismama vagyok az orvosom szerint de a teszt nem mutatja ki borzalmasan kezdek aggodni csutortokon kell visszamennem remelem valaki megtud nyugtatni. Szerintetek mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 09:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
4 hetesen még láthatott a doki semmi biztosat.Max megvastagodott méhnyálkahártyát ami menszi előtt is normális.Írd már le mi van pontosan az uh leleten.
2016. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok nem ultrahangom volt.labort neztek.vert vettek es utana az eredmeny szerint nemvqgyok terhes.eleg ertetlenul allok a dolgokhoz de ez van sajnos.majd meg elmegyek egy controllra.koszi a segitseget mindenkinek
2016. dec. 14. 11:34
 13/19 anonim ***** válasza:
Doki mi alapján mondta, hogy elméletileg terhes vagy, ha nem volt uh, teszt és vérvétel negatív?
2016. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ultrahangom volt azon lattak
2016. dec. 14. 13:34
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Ezt kérdeztük, hogy mit írtak arra a leletre, amikor valamit láttak uh-n. Mit lattak? Ezt kérdeztük többen is, erre azt írtad, hogy nem volt uh-d.
2016. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Na akkor kezdem elolrol.voltam dokinal hogy kimaradt a mensim megnezett ultrahangon majd aztmondta hogy terhes vagyok a kis kepet az ultrahangrol elrakta a fuzetebe es megegyeztunk hogy 1 het mulva megyek laborba.papirt nemadott azt mondta meg kis terhesseg a labor utan meglatjuk.
2016. dec. 14. 14:24
 17/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok igen most neztem vissza tenyleg aztirtam hogy nenvoltam ultrahangon bocsi de elegge oszezavart ez a negy nap.remelem majd controllon megtudjak nezni hogy ez mi volt.koszonom mindenkinek a kedvesseget es a jo tanacsokat
2016. dec. 14. 14:26
 18/19 A kérdező kommentje:
Na akkor kezdem elolrol.voltam dokinal hogy kimaradt a mensim megnezett ultrahangon majd aztmondta hogy terhes vagyok a kis kepet az ultrahangrol elrakta a fuzetebe es megegyeztunk hogy 1 het mulva megyek laborba.papirt nemadott azt mondta meg kis terhesseg a labor utan meglatjuk.
2016. dec. 14. 14:28
 19/19 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem ad papírt???

Én akármi miatt mentem terhesen mindig kaptam ambuláns lapot\leletet...

Mint írtam is 4 hetesen még az orvos sem tudja biztosra mondani hogy van e baba vagy nincs.Ilyenkor még legtöbbször a petezsák is olyan pici hogy nem látszik,max megvastagodott méhnyálkahátya (ami kb 10mm-től gyanús) Nekem meg minden mensi előtt 10+mm-es.Ha kimaradt és épp mentem dokihoz mindig mondta h ebből akár terhesség is lehet.De nem mondta hogy terhes vagyok.Lehet elbeszéltetek egymás mellett.

2016. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!