Ki van ilyen helyzetben még?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az orvos szerint túlságosan fent van a méhem, ezért nehezebben esek teherbe. De azt nem mondta mit kell csinálnom, hogy ez megvalósuljon. Szerintetek? Milyen pózban? (Bocsánat ha diszkrét vagyok)

2017. jan. 7. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek így nem sok értelme van, biztos nem ezt mondta a doki. Így nem tudunk segíteni.
2017. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát! Volt valami kis tüszőkezdemény a petefészkemen, de nem tudott rendesen meg uh-zni, mert azt mondta fent van nagyon a méhem. Kívül belül próbált meg uh-zni. Volt mikor mensi után mentem egy két nappal, akkor is azt mondta, és volt amikor ovu környéken. Akárhová mentem eddig minden doki azt mondta hogy fent van. Amit en abszolút nem értek. Többet nem mondtak csak hogy ezért nem tudjak meg ultrahangozni a petefészkemet. Anyu azt mondta neki is ezt mondta az orvos teherbeesése előtt...
2017. jan. 7. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem. Azért fura ez, mert ha följebb van, akkor mi van, följebb teszi az UH fejet. Az ember máját, gyomrát is megnézik UH-val, de mindegy is.


Mióta próbálkoztok? Anyukád nehezen esett teherbe?

2017. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én csak azt mondom amit az orvos mondott nekem. És ezért is írtam ide, mert nem valószínű hogy azért nem látta mi van a petefeszkemben. Vagy ez ilyen könnyű kifogás, mert lusták voltak rendesen kivizsgálni. Mert még mindig nem tudom mi volt az.

1 év után esett. Valahogy így.

2017. jan. 7. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, szerintem is inkább lusta volt rendesen megnézni... :/


De szerintem ha más gond nincs, ettől nem esel nehezebben teherbe, mint bárki más.

2017. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem! Legközelebb magán nőgyógyászhoz megyek, igaz fizetni kell érte nem keveset, de legalább töviről-hegyire megvizsgál és el is magyarázza hogy mi miért van. Nem hagyja az embert a saját negatív gondolataiba emészteni.
2017. jan. 7. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem hallottam még ilyet szerintem meny másik dokihoz!

Nekem teljesen hátrahajló a méhem és vastag a hasfalam, ezt még magánklinikán is mondták! De szépen megtudtak nézni vizsgálni!

2017. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!