Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » No gyogyasz azt mondta a jobb...

No gyogyasz azt mondta a jobb es a bal petefeszkemen tobb apro tuszo volt. Es hogy pcosem van. Endokrinologus is azt mondta, hogy latszik az eredmenyeimen a pcos?

Figyelt kérdés
A tuszobol csak 4db irt papiromra. Az izt is a jobb es bal oldalira. Ez most mit jelent? :( felek. 18L
2017. jan. 20. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Semmit.

Gyógyszert kapsz és/vagy szénhidrátszegény diétát kell tartani és elmúlik.

2017. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Egyes ne írj hülyeséget.

A pcost ir okozza, sohanem múlik el, nem gyógyítható csak karbantarthatö. Speciális ir diéta biztos kell, a gyógyszerszükségességét a doki dönti el.

Emelett heti minimum 3-4 pulzuskontrollos edzés.

2017. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Mitől félsz??? Utána olvastál neten, hogy mi az a pcos? Gondolom, hogy nem... Ez nem egy halálos betegség, manapság már több lánynak van, mint amennyinek nincs. Ne legyél már magatehetetlen, olvasd el neten, hogy mi az a pcos, hogy legalább tisztában legyél vele. Szépen le van írva az is, hogy milyen étrendet érdemes követni és szedj folsavat.

Ja és a pcos NEM "gyógyíthatatlan betegség", csak vannak nők, akik szeretik magukat a végletekig sajnáltatni és túl dramatizálni egy ilyen állapotot. El tud múlni, ha helyesen étkezel, mozogsz, ügyelsz a folsav bevitelre, meg a D3 vitaminra.

2017. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pcos vagyok sajnos.A legrosszabb,h a hasunkra hízunk a legtöbbet.S a tegerbeesés nehézssége.Sajnos bejem még mindig nincs gyerekem. :( 38 éves vagyok.
2017. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,1-2 szót elírtam..... :)
2017. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg 2-es??!! Akkor nekem miért nincs már 10 éve?! Semmin sem változtattam,gyógyszereztek,diétáztattak 2 évig éy azóta semmi bajom. Ne okoskodj már ha nem tudsz vmit:)
2017. jan. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem, hogy diéta tartása nélkül semmi bajod ha pcos vagy. 7 éve foglalkozom a témával. Nem gyógyítható csak kezeléssel tünetmentesíthető.
2017. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es: lehet, hogy foglalkozol a témával, de hogy nem értesz hozzá, az is biztos. Mellesleg csak egy példa: terhesség után nem mindenkinél tér vissza. Ilyen esetben sem kell hozzá diéta, elegendő az a 9 hónapnyi hormonváltozás, ami a terhességgel jár.
2017. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7#

Az a helyzet,hogy nekem 16 éves koromban ugyanez a problémám volt. Most 31 éves vagyok,20 éves korom óta semmi bajom,26 évesen szültem. Kétlem,hogy annyira foglalkoznál a témával:)

2017. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

Tök jó,hogy te ilyen látó vagy és onnan a gép elől így látatlanban belémlátsz. Szívből gratulálok,tehetséges vagy! Legyen igazad =) hátha boldogabb leszel!

2017. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!