Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jó helyre húzta be az ovuláció...

Jó helyre húzta be az ovuláció időpontját szerintetek?

Figyelt kérdés

28-32 naposak a ciklusaim, viszont középidős fájdalmaim inkább a 15.CDn voltak...

[link]


2017. jan. 20. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a 17.ciklusnapra tippelnék :)
2017. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 21. ciklusnapra!

Nekem is 32 naposak a ciklusaim és nekem is általában a 19-21. napon van ovum. Mikor a kisfiam sikerült, akkor a 21. napon volt pont!

2017. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is a 21re tippelnek mivel nem volt a coverline felett a homersekleted legalabb 3 napog elotte. Viszont latom nem ugyan abban az idoben mered a hodet, igy a 21 sem biztos
2017. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Ciklus nap 23 is lehetseges mert az atlag homersekleted amugy is a vinal folott volt a ciklus elejen. Nemtudom premium csomagban vagy e a honlapon, ha igen akkor tudsz hasonlo grafikonokat nezni es kivenni beloluk h kb mikor lehetett. Viszont ha a 23ik napon volt es 23 napos a ciklusod max, akkor en a helyedben elmennek dokihoz. Nekem is ez a gondom es igy kevesebb az esely terhessegre. Nezd beg kovi honapban hogy mikor ovulalsz, ha tul keson (nincs 10 nap ovulacio es a havi kozott) akkor bejelentkeznek orvoshoz. Bar egy valamelyik vitamin segit ezen a legtobb embernel. Sok sikert
2017. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A ciklusom max 32 napos, nem 23. 1,5 éve próbáljuk összehozni a babát, úgyhogy a témában már minden dokit végigjártunk. Semmit nem találtak se nálam, se a férjemnél. Annyi h nem minden hónapban van füszőrepedés + az elején elég rendszertelen volt a menzeszem is, ami már úgy ahogy rendben van. A hőmet egyébként percre pontosan mérem, ugyanott, ugyanazzal. Nem tudom miert ilyen cikk cakkos. Köszi a tanácsot, én is ugy gondoltam h a 21.napon lehetett, annak ellenére h mikor volt ovu fajdalom es mikorra huzta be a coverlinet :(
2017. jan. 20. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!