Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik kezelésnél hogy történi...

Lombik kezelésnél hogy történik a hosszú protokoll?

Figyelt kérdés
Márciusi lombik kezelésre készülünk, január végi menzeszkor kell telefonálnom. Ez után mi fog történni, mikor kell mennem vizsgálatra, mikor kell elkezdenem az injekciózást? Így körülbelül mikor lesz a beültetés?

2017. jan. 20. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos annyira részletesen nem emlékszem,mert évekkel ezelőtt volt.Ugy emlékszem,hogy vérvétel volt mindkettőnknek.Kivizsgálják a párod sperm.ját is.injekciót kaptam a hasamba.Pár napig.Mikor levették a petesejtet akkir altattak.Mikor visszahelyezték csak olyan volt mindt egy. "Vizsgálat csak" Nehari,ennyire emlékszem.
2017. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stimuláció előtti ciklus 21. napjától kellett szúrni a leállítót, és onnantól végig a tüszőrepesztésig. Közben megjött a menses (nekem a 31.napon) és az új ciklus 3. napjától kezdődött a stimuláció. Hogy az meddig tart, attól függ, hogy nőnek a tüszők. Nekem 14. napon volt a leszívás.
2017. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 22. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!