Mi a méhtükrözes menete?

Figyelt kérdés
Rettegek az altatastol,ambulansan szeretném. Az is olyan alapos? Meg kell csinálni mindenkinek? Akkor is ha nekem semmi bajom? Protokoll mindenhol vagy csak ajánlatos?
2017. jan. 21. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Panasz esetén ajánlott, de nem kötelező. Ambulánsról tudok nyilatkozni. Nagyon féltem, hogy fájni fog, de nem fájt. Beraktak valami csőszerű dolgot a hüvelyen ketesztül a méhbe, ezen kamera is volt. Nekem folyadékkal feltöltötték a méhet, és így a kamerával körbenézett ,lát e valami elváltozást. Az ambuláns hátránya , ha találnak valamit, akkor nem tudják eltávolítani, míg altatásban polipot simán kicsípnek. Az átjárhatósági vizsgálatot nekem külön végezték más alkalommal, szintén ambulánsan, az sajnos nagyon fájt.
2017. jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem altatásos volt. Nem kell tőlefélni, az altatás abszolút pozitív élmény. Kapsz egy jó cuccot, amitől belazulsz, szédülsz, aztán képszakadás... és az ágyadban ébredsz. Ennyi. Amúgy diagnosztikusnál csak vénás altatás van, nincsenek csövek vagy ilyesmi. Nincs utána semmi fájdalom, csak pár napig vérzés.

Volt operatív méhtükrözésem is, na az más volt. Intubálva altattak, eléggé fájt utána kb. 1 hétig, és 2,5 hét vérzéssel járt...

Ha lombik miatt kell, akkor igen, érdemes megcsináltatni! Nekem is lombik előtt volt, és ott derült ki, hogy nagyobb műtét nélkül nem alkalmas a méhem terhességre, mert egy fejlődési rendellenesség miatt két fél méhem volt.

2017. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőnknek. Kedves első! Hol csinaltattad?
2017. jan. 21. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Villa Medicina. Németvölgyi út.
2017. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!