Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek magas volt a prolaktin...

Akinek magas volt a prolaktin szintje, és szedte a bromocriptint, mennyire vitte le az értékét? Teherbe esett valaki alacsony prolaktin mellett?

Figyelt kérdés
Úgy jártam, hogy 1326-ról indultam, és 3 hónapja szedem a bromo-t, de ma megjött a vérvételi eredmény, és 9 lett. Mértékegységet nem tudok sajna, csak azt hogy 122-510-ig jó. Most csökkentenem kell az adagot. Mikroadenomám van, amiatt kell szednem.
2017. ápr. 19. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szedtem évekig, mindig jó szintre levitte. Már nem szedem, mert az érték azóta is jó. Teherbe még nem akarok esni, így erre a részre nem tudok válaszolni.

20N

2017. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem magas volt a prolaktinom, mégis terhes lettem.

Azt nem tudom hogy mennyire volt magas, de nyomásra jött a mellemből a tej. Mentem orvoshoz, vették a vért a 3.ciklusnapon, aztán a 21. napon is. Kb 1 hét múlva pozitív tesztel a kezemben mentem vissza az eredményekért.(mondjuk nem kaptam meg őket) Pedig totál abban voltam hogy magas prolaktinnal úgyse lehetek terhes.


Tudom hogy ez nem válasz volt a kérdésedre, csak gondoltam leírom hogy "reménytelennek" vélt esetekben is történhet "csoda" :)

Amúgy szerintem ha csökkented az adagot, és a doki jól be tudja lőni, akkor biztos beáll a normális szintre.

8+4 hkm

2017. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsónak pedig gratulálok! Boldog babavárást!
2017. ápr. 19. 22:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapig szedtem feleket 945 volt a szint és lement 374-re.Már nem szedem.Még nincs baba.
2017. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szuperül beállította a prolaktinomat, de baba azóta sincsen..
2017. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!