Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Utolsó mensi június 29- én...

Utolsó mensi június 29- én volt. Clostyt szedtem plusz baratcserje és e vitamin. Szerintetek most összejöhet?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk már rég óta tavaly májusban 10 hetesen elveteltem azóta nem jön össze a baba. Több clostys hónapon vagyunk túl azt pihentetés...most újból kezdtük a clostyt. Úgy idozitettuk a pihenést hogy három napra amikor peteérés van csak mi ketten legyünk kicsit nyugodt környezetben. Előző hazassagombol van egy 12 éves lányom aki szintén clostys baba. Szóval a kozepidoben nem volt peteeresem néztem ovulacios teszttel. Aztán szombaton a 17. napon erős csík mutatta és a nyák is megvolt hogy peteérés van. Apával össze is bujtunk a hétvégén is. Ma vagyok a 21. napon ma voltam vervetelen. Az 5. napi vérvétel eredménye nagyon jó lett. Viszont elkezdett nagyon fájni a mellem. De ez ha esetleg sikerült is teherbe esnem ez még nem az a tünet...apának most lesz a szülinapja és olyan jó lenne meglepni egy pozitív teszttel. Amiért írtam az az hogy a hőm viszont nem megy 36.6 fölé. Mit gondoltok így is lehet remény? Valaki aki alacsony hővel esett teherbe? Olyan nehéz kivárni ezt a pár napot... Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett.
2017. júl. 19. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia nekem most volt a 3.kura es 5+5 vagyok, egyszer már sikerült áprilisban de hamar elment 5+3 hetesen, az volt a 2.kúra! Én is E vitamint szedtem, neg elevitet , folsavat!:)
2017. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!