Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szeretnénk babát, de egyenlöre...

Szeretnénk babát, de egyenlöre nem jött össze. Eszrevetzem egy duzzanatott a nyakamon. Pajzsmirigyre gyanakszom. Nem voltam még orvosnál de hamarosan megyek. Valakinek van ilyen tapasztalata, hogy ez gátolja a teherbe esést? 27éves vagyok

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nemcsak pm lehet, teherbeesést akkor gátolja, ha a laborértékeid nem jók.
2017. okt. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehet az
2017. okt. 23. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen sőt van is, gyerekkoromban jött elő és a doki azt mondta nyirokcsomó duzzanat. Ha fájt volna akkor eltávolították volna, de mivel nem “rosszindulatú” így hagyták.

Azóta is ott van a bőröm alatt és ha beteg vagyok, kitapinthatóan nagyobb. De amúgy is csak egy 2 forintos nagyságú duzzanat..

2017. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én Pajzsmirigyes vagyok, gyógyszerrel se tudják annyira lenyomni az értékeimet, hogy teherbe essek. Duzzanatom is volt egyébként, pajzsmirigy ultrahangon jól látható volt, meg petefészek cisztáim is vannak, bár időnként felszívódnak, aztán újra kijönnek. A nyaki duzzanat már nincs meg, ennyi haszna legalább volt a bogyóknak. 24 évesen kezdtek kezelni, 2 gyógyszert is próbáltunk, de nincs haszna. Másikat nem javasolt a doki. 31 éves vagyok, 5,5 éve nem védekezünk és nincs baba. Mondjuk mi már rég feladtuk, hogy legyen, 2 év után.


A doki azt mondta ne is álmodjak róla, hogy valaha gyerekem lesz. Pár éve amúgy kiderült , hogy a férjemnél sem stimmelnek a dolgok, szóval mindkettőnknél gáz van. Már elfogadtuk, és éljük kettesben az életünket:) Inszemet, lombikot, meg ilyeneket egyikünk sem szeretne.


Neked sok sikert a babához!!! Menj endokrinológushoz. Ő el fog küldeni vérvételre, néznek hormonsort, abból kiderül mi a helyzet. Engem az endo dokim küldött pm ultrahangra is.

2017. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!