Most megint baj lesz? 2 vetélés után megint terhes vagyok. De félek nagyon. Most voltam uh 16mm es üres petezsákot látott a doki.5 hetes terhesnek irt a papirra.

Figyelt kérdés
04.17-én volt meg utoljára.
2018. jún. 4. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt mi itt nem tudjuk. Vagy baj lesz, vagy nem, ennyi a lehetőség.
2018. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Ekkora petezsak inkabb 6 hetesen van, mint 5 hetesen, szerintem a doki azert irta az 5 hetet, mert meg nem latott semmit a petezsakban.

Ha jol szamolom mensi szerint 7 hetes koruli lennel, de ennyi csuszas meg beleferhet, ha nem 100%, hogy mikor volt peteeresed.

Szerintem ez meg nem jelenti azr, hogy feltetlenul baj van, epp 6 hetes kor kornyeke az, amikor vagy mar eppen latni az embriot, vagy meg pont nem.

Egyebkent 25 mm, vagy annal nagyobb ures petezsak jelenti azt egyertelmuen, hogy nem fejlodik a terhesseg, a 16 mm ettol joval kisebb.

Kitartas es probald kicsit “elengedni” a dolgot, legalabbis azt, hogy a rosszra fokuszalsz, picit tereld el a figyelmedet, ha tudod.

Tudom, hogy nehez, de en 4 veteles utan most vagyok a 18. hetben vegre es ez a terhessegem is ugy indult, mintha le lenne maradva mar az elejen. Atutan kiderult, hogy megsem, minden OK eddig.

Hasonlokat kivanok neked is!

2018. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem hosszabbak a ciklusaid, nem jó jel :/ nekem április 5-én volt meg utoljára, 35 napos ciklusokkal egy héttel kisebb a babám, de múlt csütörtökön volt 10mm embrió szívműködéssel. Te mensi szerint 6+2 körül vagy, ugye? Talán ha a ciklusaid hosszabbak, még van remény, de ha 28 naposak, akkor nem nagyon :(
2018. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!