Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen vizsgálatokat tudnánk...

Milyen vizsgálatokat tudnánk ilyen rövid időn belül megcsináltatni? Páromat is külön szeretném ha megvizsgálnák, neki hová kéne időpontot kérnünk?

Figyelt kérdés

Február közepén megyünk haza párommal 5 napra,ebből 3 munkanap.

Külföldön élünk, dolgozunk. Szeretnénk családot alapítani szeptember vége óta igyekszünk is tenni érte, sajnos eddig nem sok sikerrel.

Szeptember óta szedek folsavat, olyat, ami tartalmaz jódot, e vitamint, a vitamint, b6 és b12-t. Szedek emellett vénusz cseppeket is - habár semmi gond nincs a ciklusaimmal 26-27 naposak rendszerint.

Ma jött meg, mire hazamegyünk túl leszek az ovuláción és a 15. Ciklus napom lesz, mivel ma kezdtem menstruálni. :(

Már nem cigizünk szeptember óta, egészségesek vagyunk, egészségesen táplálkozunk.

Páromnak elképzelhetően herevisszere van, lehet az a probléma... 27 évesek vagyunk.

Szerintetek mit csináljunk? Hova lenne érdemes (természetesen maszekba) elmenni kivizsgálásokra (mint: átjárhatósági, esetleg hormon vizsgálat, vagy páromnak sperma vizsgálat)??


A normális, korrekt és segítő válaszotokat előre köszönöm. :)



2019. febr. 2. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 4 hónap telt el. Ha neked tök szabályos ciklusaid vannak, egyelőre totál felesleges a vizsgálat. Ha a párodnak viszont szemmel láthatóan van baja, akkor őt kellene urológushoz/andrológushoz küldeni, hogy nézzék meg.
2019. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 babyboom567 ***** válasza:
És ezt ilyen rövid idő,alatt még magánban sem tudjátok megcsinálni.
2019. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem magánklinika megcsinálja, de szerintem is felesleges. Mi is pont ebben a cipőben vagyunk, szeptember óta próbálkozunk, eddig eredménytelenül. Baromi nehéz, de egyelőre én sem szeretnék orvoshoz menni.


A herevisszeret miből gondoljátok?

2019. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ki van dagadva neki egy érhálózat bal oldalt a herén. Olvastam róla dolgokat, hogy ez is állhat a sikertelen hónapok hátterébe és hogy műthető. Ha az, akkor egy vizsgálatot nekünk megér. :)
2019. febr. 2. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül is. Ha tényleg visszér, akkor nem játék.
2019. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat benneteket, akkor menjetek el kivizsgálásra. Érdemes a férfi vizsgálatával kezdeni, mert, az az egyszerűbb. De sok embernek úgy is csak 6 hónapon túl sikerül, hogy teljesen egészségesek mindketten.

Teljesen normálisnak számít még, hogy nem lettél terhes ennyi idő alatt. Tudom, mondani könnyű. Illetve nem, mert én már a 12. sikertelen hónapom húzom :).

2019. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írtam priviben egy helyet
2019. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!