Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 2-2,5 mm közöttii tarkóredővel...

2-2,5 mm közöttii tarkóredővel később egészséges babátok született?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne, akinek már legalább 2-3-4 èves a gyermeke és biztosan tudja róla hogy rendben van.

2019. okt. 11. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
4,4 mm és hála az istennek egészséges. Bár mi csinaltattunk amniot is
2019. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Orrcsont látható?
2019. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként 3mm ig jó.Miért lenne bármi baj?
2019. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, orrcsont ábrázolódik. Meg is mérték a Czeizel intézetben, elég nagy is szerencsére.

Minden egyéb is rendben. Csak borzasztó iseges tipus vagyok, és csomó mindent olvastam hogy aztán mégsem lett egészséges a gyerek, vagy autista lett vagy ilyenek. És néha percenként változik bennem emiatt az öröm és az aggódás érzése.

2019. okt. 11. 11:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ez egy jó érték szerintem, minden nem down kóros gyerek hasonló értéket kap, de autizmus, meg akármi más a kismillió betegségből előfordulhat bárkinél, nem fogja a tarkoredö megmutatni.
2019. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok.Nekunk 1.2mm volt ha jol emlékszem.Most vagyok 25 hetes.3mm-től ha nagyobb akkor aggódhatnál,de akkor sem minden esetben,mert ha orrcsont látható az már egy jó jel.Szóval nyugi a te babßd egészséges. :))
2019. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, 2,5mm volt, teljesen egészséges.
2019. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van, egyébként én is úgy olvastam hogy ez még normális (2,3mm) volt nekünk. De az orvos sajnos nem rejtette véka alá, hogy annyira nem tetszett neki. 2x mondta, hogy általában 2mm alatt van és ez egy picit sok. “Azért gondolkozzak el a prena testen”.

Ezèrt érdekel hogy biztos nincs-e baj.

2019. okt. 11. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Kesves kérdező? Hogy vagytok? Azóta gondolom már több vizsgálaton túl vagy. Minden rendben? Hasonló cipőben járok mint te.
2020. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

A 33.hétben járok már. Igen, sok vizsgálaton túl vagyok azóta. Megcsináltattuk a prena tesztet is, teljesen negatív lett. A 18.héten voltunk Hajdú Krisztina doktornőnél az Istenhegyi Géndiagnosztikán. Ő a legjobb elvileg. Azt mondta “ezzel a gyerekkel semmi baj sincs”.

A 26.héten voltunk 4d ultrahangon, nagy élmény volt. Nagyon szép, egészséges babának tűnik a kislányunk :)

Már nagyon várjuk.

Persze izgulok, minden nap eszembe jut, de teny hogy az összes lehetséges vizsgálatra elmentem-még szív uh-on is voltunk-. Többet nem tehetek de bízom a legjobbakban! Neked minden jot kivánok, és azt hogy ha teheted akkor a legjobb szakemberekhez menj.

(Plusz utólag tudtam meg, hogy amúgy a Nifty sokkal jobb mint a prena, másodjára arra mennék.)

2020. márc. 6. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!