Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fogad így a nőgyógyász?

Málnamálna kérdése:

Fogad így a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Január 2-án van az utolsó menstruációm első napja.Tehát 9+hetes terhes vagyok.Mert 4 pozitív terhességi teszt van a kezemben.Kértem időpontot a kartonozóban,mondtam is,hogy szerintem hány hetes terhes vagyok ès április 1 re adott időpontot.Nos èn nem birok várni annyit,mert nem legyen de mi van ha bármi baj van?

El mehetek ma nőgyógyászhoz időpont nélkül is?

Nem fog haza küldeni?Azèrt is fontos hogy lásson mivel nehéz fizikai munkám van,állandó éjszakában.

Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. márc. 11. 03:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen el!
2020. márc. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg normálisak lesznek velem..
2020. márc. 11. 04:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem...nálunk citora, vizsgálatra kb. 2 hónap a várakozási idő. De mikor terhesség megállapításra kértem időpontot, már másnapra adott volna a recepciós.

Nyugodtan keresd fel ma a rendelőt.

Gratulálok! ☺️

2020. márc. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm ❤
2020. márc. 11. 05:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj magánba ott nem küldenek el.
2020. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Engem a nem magán nőgyógyász sem küldött el soha ha időpont nélkül mentem. Egyszerűen csak bemész és megmondod a betegfelvételnél, hogy vizsgálatra jöttél, mert több teszt is azt mutatja, hogy babát vársz. Engem ezek után minden hiszti nélkül megvizsgált az orvos....és bármi gondom volt utána akkor is.
2020. márc. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár el is küldhet, attól függ milyen a rendelő.
2020. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megvizsgált,azt mondta jobb is,hogy bejöttem mert ami eredetileg időpontom volt április 1 az már túl késő lett volna már.

Most várok az ultrahangra.

A kèpet arról kérni kell vagy adnak?

Szólni kell érte,hogy kèrek?

Fizetős?

2020. márc. 11. 10:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#6-os vagyok. Nekem nem adtak képet...csak a monitort tudtam lefotózni. De rendes volt, mert próbált olyat csinálni ahol mind a 2 babó rajta van.
2020. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hova mentél?
2020. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!