Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mehszaj ertekeket a terhesseg...

Mehszaj ertekeket a terhesseg soran mikor es milyen gyakran neznek?

Figyelt kérdés

20hetes vagyok es 6.het ota nem vizsgalt a doki "alulrol".

Mar nem a piszkalas hianyzik, hanem jo lenne tudni h teljesen zart-e.


2020. jún. 15. 23:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10es! Miért is? Talán végzett nőgyógyász vagy?
2020. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mehszajat h tudnak nezni ultrahanggal? mindharom erteket? Nem kotozkodesbol irom csak meglep h azt ott h latja.
2020. jún. 16. 09:51
 13/22 anonim ***** válasza:

Örülj neki, semmi szükség rá.

Én kifejezetten szólnék, hogy ne nézzen.

2020. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem haladsz a korral, az eszközök még igen. A dokik meg tudják, mit csinálnak. Tanulni kell, nem 20 évvel ezelőtti módszereknél leragadni.
2020. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36 hetesen volt először manuális vizsgálat, aztán már csak a szülőszobán. De akkor se írtak semmiféle érteket, nem is tudom, mit jelentenek ezek a számok, amiket is sokan irkálnak, nekem ilyen sose volt.
2020. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem idős dokim van. Engem egyszer sem vizsgált meg manuálisan. Én is csodálkoztam,de nem firtattam. Mondjuk probléma mentes terhességem volt,soha nem panaszkodtam neki. 2perc uh,mondta minden ok aztán szia. A nagy ultrahangok is kb 10percig tartottak csak. Olvastam itt a gyakorin,hogy valakit fél órákat nézegettek.
2020. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ultrahangon nem lehet megállapítani,hogy zárt-e a méhszáj? Mert nekem amikor diktálta az aszisztensnek az adatokat elhangzott,hogy zárt méhszáj.
2020. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ahány orvos, annyi féle. Nekem a terhesség elején nézték meg, utána egyszer a 20 hét körül, de nem kézzel, hanem ultrahanggal, aztán meg rám fogták a 36 héten, hogy alul gondozott a terhességem, mert nem járok terhesgondozása. Ugyanez volt az NST-vel is. A szülésznő meg a védőnő is azt mondta, majd a 38 héten kell, 36 héten le lettem b@$&va, hogy még nem voltam.
2020. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Nálam is havonta nézte, semmilyen probléma nem származott belőle.
2020. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Már évek óta elavult dolog kézzel nézni a mehszajat. Ultrahanggal szoktak mérni a cervix méretet, és ha kinyilik, az is latszik.
2020. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!