Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Babamozi tapasztalatok?...

Babamozi tapasztalatok? Miskolc, esetleg BP érdekelne

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, kb egy hónap múlva szeretnénk ilyen 4D/5D babamozira menni, viszont első baba, nem vagyok jártas ebben. Ha már ilyen modern gép közelében vagyok én szeretném, ha a doki rá is nézne a babámra, amolyan skríninget csinálna. Erre van lehetőség? Eddig csak a saját orvosom látott, így nyugodtabb is lennék,ha más is ránézne. Minden tesztem jó eddig, csináltattunk fizetős genetikait is, ott is minden rendben volt,problémamentes a terhességem és a dokim szerint rendben fejlődik a kisfiúnk eddig. Én ha tehetném minden vizsgálatra elmennék sajnos :D pl szív ultrahang, néztem ma az Istenhegyiben, 28 ezer ft. Férjem már leteremtett, hogy nem is indokoltak ezek nálunk, ne keressem ott a problémát, ahol nincs, nyilván már a dokim jelezte volna, ha valami gyanús lenne. Akinek van tapasztalata, tanácsa szívesen fogadnám, köszönöm. 28 éves kismama
2020. jún. 30. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges pénzkidobás, lesz annak a pénznek még bőven más helye!
2020. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam 32.,illetve 25. héten, szeirntem érdemes elmenni, hatalmas élmény, főleg a párodnak.
2020. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*35. héten, csak elirtam
2020. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szívultrahang nagyon is jó Hohy menni akarsz. Sok baba születik szívbetegen hiába a sok fizetős genetikai.

Gokiban ingyen van, (Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet) a magzati szívultrahang és ugyanaz az orvos dolgozik ott mint az Istenhegyiben.

4D Miskolcon: Arany Corvin, nem is drága és szép képek készültek. Én 37 hetesen voltam, nagy volt a baba de gyönyörű képek lettek, 🥰

Amúgy : én a szív UH-t kötelezővé tennem. Nekem 24 hetesen nem volt semmi baj a babával, aztán rossz megérzés miatt vissza mentem UH-ra, és kiderult hogy a világ legsulyosabb szivbetegsege van a fiunknak. Szóval akár ezt mutasd meg a férjednek. Inkább 20.000 dobj ki úgymond az ablakon mintsem baj legyen. A szivbetegseget nem mutatja a genetikai.

2020. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!