Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Bácskai József még mindig...

Dr. Bácskai József még mindig csak hasi uh-t csinál terhesség megállapításánál?

Figyelt kérdés
Volt valaki mostanában nála? Tapasztalatok?

2021. jan. 15. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas csalódás volt. Kissé flegma, nemtörődöm, nem ad megfelelő tájékoztatást. Amikor vizsgálgatott engem, akkor már a 2.-3. trimeszterben voltam, úgyhogy nekem márcsak hasi uh-kat csinált, de úgy tudom, hogy terhesség elején hüvelyit csinál.
2021. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Délutánra van hozzá időpontom, remélem nem lesz rossz élmény.
2021. jan. 15. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Hallottam pár rossz tapasztalatot róla, igazából dícsereteket még nem. Amúgy nagy név, de én nem hiszem, hogy mennék valaha is többet hozzá. De remélem neked jobb tapasztalataid lesznek! :)
2021. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy hány hetes vagy? Magánba mész hozzá?
2021. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 6+6 hetes vagyok ma, igen, magánba. Volt már egy terhességem, akkor egy hónappal későbbre kaptam időpontot, sajnos elvetéltem, mire oda értem volna, igy most nem bántam, hogy pozitív teszt után kicsit több mint 2 hétre kaptam időpontot.
2021. jan. 15. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:

De fura mennyire mások a vélemények, én szinte csak jót tudok mondani róla, hozzá járok gondozásra. Nekem is hasi uh-val állapította meg a 8 hetes terhességet, már volt persze szívhang.


Édesanyám szakmabeli és ő azt mondja, a megyében Bácskai az egyik legjobb. Nekem ami szimpatikus, hogy mindig nyugodtan, tényszerűen elmond mindent amit tudni kell, nem hívogat be havonta, miután közli hogy minden a legnagyobb rendben van, stb. - ezt főleg arra vonatkozóan tudom mondani hogy barátnőm egy héttel tart előttem a terhességben, csak GYMS megyében él, szintén magándokihoz jár, de havonta berendelik ilyen-olyan vizsgálatra (szintén tökéletesen problémamentes a terhessége).


Egyetlen egyszer volt fura a viselkedése, amit annyira nem tudtam hova tenni, (mert évek óta hozzá járok, 5 éve műtött is, stb.) de ennél az esetnél nem a magánrendelőjében voltam, hanem a nővédelmi kp-ban, a 12 hetes kombinálton és futószalagon jöttek-mentek a kismamák, szóval ez lehetett a mufurcságának az oka.

2021. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!