Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Anyukák szorongással! Hogy...

Anyukák szorongással! Hogy viseltétek a terhesgondozást?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy új nőgyógyászhoz, és már most rettegek
2022. jan. 4. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mitől rettegsz?
2022. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A régi nőgyógyászoddal mi volt a probléma?


Az enyém egy büdös bunkó volt, ezért váltottam. Amikor az új dokihoz mentem, akkor attól féltem, hogy az is egy gyökér lesz. Szerencsére nem így volt, egy nagyon kedves, segítőkész dokit sikerült találnom.

2022. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is attól félek, hogy bunkó lesz. Illetve utálom, amikor az asszisztens "hallgatózik"
2022. jan. 4. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehezen birtam. Amit tudtam magànban megcsinaltattam , de az NHS nem fogadta el a magàn eredmènyeket ès csinàltathattam ujra. Rossz èlmèny volt.
2022. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhességmegállapításra mentem új orvoshoz miután kiábrándultam a régiből egy csapásra. Úgy izgultam, mintha vizsgázni mennék, de nagyon kedves, aranyos dokit fogtam ki, sok jó véleményt is olvastam róla előtte, ezért választottam őt. Azóta teljesen nyugodtan megyek. Asszisztense nincs, aki a rendelőben ül mellette, azt én sem szerettem sehol. Kint ül egy másik helyiségben, a leletet a doki írja meg gyors, minden mással már kint kell az asszisztenst zaklatni (recept, időpont, egyéb vizsgálatok, igazolás, táppénz javaslat megírása, stb.). A második vizsgálatnál hüvelyi uh közben betoppant, az mondjuk úgy furán érintett, de mivel teljesen természetesre vette a figurát, énis igyekeztem nem befeszülni.
2022. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!