Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jó magán nőgyógyászt Mohácson?

Jó magán nőgyógyászt Mohácson?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Magán nőgyógyászhoz szeretnék járni, tud valaki megbízható orvost Mohácson?

Mennyibe kerülne havonta a terhesgondozás?

Köszönöm szépen a válaszokat🙂😘



2022. ápr. 4. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak három nődokiról tudok Mohácson, aki magánban is rendel: Farkas Attila, Fatér József és Dicső Ildikó (de Benne nem vagyok biztos, hogy van még magánrendelése).

Bizonyos vizsgálatokat csak a kórházban végeznek el, de a többire mehetsz magánban. Nekem tavaly 10.000.- Ft volt alkalmanként UH fotóval együtt egy-egy vizsgálat. Farkas doktorhoz kezdtem járni, magánrendelésre. Eleinte úgy gondoltam végig így megyek, de rájöttem, hogy a kórházban is megkapom ugyanezt az ellátást, csak ingyen, így váltottam. A vírus helyzet ellenére minden vizsgálat megvolt, novemberben szültem.

❤️

2022. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen már kaptam időpontot a Fatér Józsefhez 🙂, nemsokára megyek.

Már alig várom.

Kisfiamnál én is kórházba jártam, és szinte egész délelőtt ott ültem, ezt most nem tehetem meg, ezért is akartam most magán dokit választani aki munka után és hétvégén is rendel.

Köszönöm szépen a választ, Gratulálok a babához 🙂🤗

2022. ápr. 11. 08:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! Én is gondolkodom rajta, hogy a Fatér doktorhoz járok majd. Ő drágább orvos, mint a Farkas doki, de alaposabb is. Nála voltunk 4D UH-n, nagyon kedves és körültekintő volt, mindent pontosan elmagyarázott.

Az egyik anyuka, Hozzá ment a 6 hetes kontrollra, 15.000.- Ft volt, én a Farkas doktornál 10.000.- Ft-ot fizettem.

2022. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!