Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnő mindig talál fehérjét...

A védőnő mindig talál fehérjét a vizeletemben, a laborban viszont sosem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok, és az utóbbi pár alkalommal mindig talál fehérjét a vizeletemben, akkor a laborban miért nem? Már gyomorgörccsel megyek védőbe mindig... vérnyomásom 110-120 között van. (Gyógyszerrel)
2022. ápr. 25. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem biztosabb infót adna labor, mint a védőnő tesztcsíkja. a doki se ez alapján írna fel bármit is. max kérj gyakrabban beutalót vizeletnézésre a házidokitól. mondd el hogy ez van, szeretnéd megnézetni, aztán ugyanabból a vizeletből vigyél a védőnőhöz és a laborba is.

a védőnő mit mond, küld valahova?

2022. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem küld, mert jó a vérnyomásom.
2022. ápr. 25. 17:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A tesztcsík nem megfelelő tárolása is okozhatja vagy az is, ha le van járva. Ha a laborban nem mutat fehérjét, nem ödémásodsz, nem magas a vérnyomásod én nem aggódnék, de valóban a laborban ismételt vizetelvizsgálat azért jó lenne.
2022. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pont a héten megyek a terheléses vércukor vizsgálatra, szóval remélem kiderül, csak nagyon parázok, mert az elmúlt pár hónapja most érzem igazán a legjobban magam.
2022. ápr. 25. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, minden rendben lesz! :)
2022. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindkét helyre ugyanúgy viszed a vizeletet?
2022. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eddig a laborba 1x vittem, 2x pedig ott adtam le a mintát (kórház). A védőnőhöz meg vittem is már, meg ott is adtam le.
2022. ápr. 25. 18:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekes....
2022. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De ne aggódj, a labor értéke a pontos.
2022. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem huvelvaladek került a mintaba, az okozta ugyanezt, a laborom szintén negatív lett. Azt javasolta az orvos, hogy reggel első vizeletbol vigyek mintát, de előtte zuhanyozzak le vagy alaposan töröljem át magam, és azután pisiljek. Ez működött, mert utána nem volt pozitív a tesztcsíkon sem.
2022. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!