Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikortól lehet menni terhesség...

Mikortól lehet menni terhesség megállapításra?

Figyelt kérdés
Most vagyok az 5.hétben. Felhivtam a kórházat, de ott azt mondták, raerek a 8. hétben menni. Nem késő ez? Szeretném mihamarabb tudni, minden oké-e, stb. (ráadásul, igaz, h szellemi, de műszakos munkát végzek, az éjszakát amilyen hamar lehet, kihagynám). Tudom, hogy az egészségügyben mindent tolnak, amíg lehet. Mehetek akár a 6. hétben? Legalább azt látnák, minden oké e, méhen belül van a baba, stb.
2022. júl. 4. 13:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltató nem kérhet és sehol nem is kér orvosi papírt a terhesség megállapításáról .
2022. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön élek, itt a 9. hét előtt be sem hívnak. Teljesen jó a 8 hét, mert akkor már tuti, hogy látnak valamit. Ráérsz, még ha idegörlő is tudom, de amikor a 6 héten nincs szívhang még és visszahívnak két hét múlva az még inkább az.
2022. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, magánban voltam.
2022. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
7-8. het elott teljesen felesleges menni
2022. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az appom szerint szerdán leszek 6 hetes, nekem aznapra van időpontom. Eredetileg rákszűrésre foglaltam, de gondoltam most már nem mondom le… nem hiszem, hogy bármit látni fog (az első gyerekünknél a 7. héten se volt még semmi), de jövő héten külföldre megyünk, talán megnyugtatnak, hogy legalább jó helyen tapad.
2022. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15.milyen appot használsz?

Egyébként tudja valaki, hogy időpont nélkül megállapitjak e a terhéssegem a kórházban? Mert nekem a nő azt mondta a telefonban, mivel már nincs időpont (Én is láttam, neten aug vége a következő), ezért menjek csak be a nyolcadik héten. Na de most olvasom egy csoportban sokan panaszkodnak, hogy idopont nélkül elkuldik őket.

2022. júl. 4. 16:20
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Flo az app neve, amit használok.
2022. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha app még érdekel, akkor a Preghello és az anyafalva is jó..
2022. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia! En mindkét varandossagomkor 8 hetesen mentem, mert nem szerettem volna potyara menni, de elvileg 6.-7. Heten is lehet nar szivhang. Ha nincs még, akkor viszont vissza kell majd menni.


Elso varandossagomkor ket eve -igaz, itthonrol- de en az időeltolódás miatt hajnal 1/2 4-4-kor kezdtem dolgozni, igaz ez is szellemi munka volt. Annyi, h mar este 1/2 8-8-kor lefekudtem aludni. Terhességem végéig dolgoztam, volt, h amugy sem tudtam rendesen aludni; annyi, h a 8. Hónap korul kicsit negvaltoztattuk a munkaköromet es 5-6 korul kezdtem dolgozni, majd a legvégén szülés előtti hetekben átmentem rugalmasba, h akkor csináltam, amikor tudtam

2022. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Szerintem azért a hajnali fél négy és a klasszikus éjszakai munka (fel 10tol 6ig) nem ugyanaz. Nem fekhetek le éjszakás műszak előtt délben, utana meg hétkor hazaerve kovalygok. Ráadásul úgy veszem észre, te minden nap ugyanakkor dolgoztál, én meg muszakozom, ez a legrosszabb. Ráadásul nem is otthonról. De persze azért köszönöm szépen a válaszod, de sajnos nem érzem úgy, hogy az én helyzetemben alkalmazni tudnék belőle.

Mindenesetre a cég már tudja, éjszakázni ezentúl nem fogok, és úgy néz ki, at fogok kerülni állandó délelőttre, ami talán a legjobb lenne. Ilyenkor hajnali fel hatkor kell kezdenem.

2022. júl. 6. 14:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!