Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A babámnál hiperechodens...

A babámnál hiperechodens beleket állapítottak meg, és 3 héttel kisebbnek mérték. Járt így valaki?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok, eddig semmi ilyesmi nem volt. 32. héten vettek észre először tágult bélkacsokat, és 1,5 hét lemaradást, majd 33 hetesen elmentünk magánba, ahol egy db tágult bélkacsot látott a doki, de megnyugtatott, hogy ez semmi, nagyon sok babánál látnak ilyet a végefelé. Erre fel tegnap mentem vissza kontrollra, 38 hetesen és hiperechodens beleket láttak, és 3 hét lemaradást. Nagyon megijesztettek, genetikai betegségre gondolnak (a kombinált tesztem anno jó lett). Valakinek van tapasztalata ilyesmivel?
2022. júl. 9. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Be vagy vakcinázva? Ismerősöm terhesen vette fel a vakcinát, az ő babájának is lett valami emésztőrendszeri baja.
2022. júl. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok beoltva
2022. júl. 9. 07:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kombinált teszt a 3 leggyakoribb genetikai betegséget szűri, millió másik van.

Nálunk is voltak gondok, és szülés után tesztelték még vagy 10 másik betegségre a gyereket (szerencsére 1 kivételével negatív, az az egy meg fals pozitív volt).


Most már nagyon nem lehet mit csinálni, megszülöd a gyereket, tesztelik, te meg imádkozol, hogy semmi, vagy semmi komoly. Látod nálunk is genetikai betegséget gyanítottak, végülis nem volt az.


Kitartást.

2022. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Elso valaszolo gratulalok,jo nagy idiota vagy.
2022. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Az 1-es azt hitte most nagyot mond, főleg ha írta volna a kérdező, hogy igen, oltott (akkor sem lenne bizonyított az összefüggés), de így meg főleg koppant.

Megint a rémhír terjesztés, az megy.

2022. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
1es én be vagyok “vakcinázva” és semmi baja a babámnak, akkor most mivan?
2022. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Légyszi ne vigyük már el idióta irányba a kérdést köszi
2022. júl. 9. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!