Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Budapesten a 8. kerületben...

Budapesten a 8. kerületben tudtok ajánlani jó nőgyógyászt? 3 napja pozitív lett a tesztem, de nem tudom kihez menjek!?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár 9. Ker én a Haller Medicalba járok, nagyon jó, teljesen meg vagyok elégedve, csak a terhesgondozás része van nekem magánban, a vizsgálatokat tb alapon sztkban kórházban csinálják.


És Dr Berkes-Bara Évához

2022. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ráér sz még pár hét alatt találni valakit, nem kell egyből rohanni
2022. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen tudom, csak nemrég költöztünk ide, nem tudom merre induljak el ! :)

2022. júl. 19. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon szimpi volt Horváth Tamás az Auróra utcai sztkban, azt hiszem Madár István is ott rendel, ő is szuper kedves.

Csak pár alkalommal voltam ott, rendszerint betegség miatt, és mindig korrekt, kedves, figyelmes ellátást kaptam.

Egyébként a G1 intézetbe járok, de ambuláns esetek miatt az Aurórába megyek.

2022. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2022. júl. 20. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!