Ez igy rendben van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szombaton lesz egy hete, hogy kèsik a menzeszem (de nem is vàrtam) csinàltam egy 25ös tesztet. A màsodik vonal halvànyan idön belül kijött. Majd màr időn kivül erősödött.

Ennyire lassan nőne a hcg szintem v agy kèsőn törtènhetett a beàgyazódàs.

Màr van egy kisfiam, vele màr menzesz előtt erős pozitiv tesztem volt. Nyilvàn minden terhessèg màs. Főleg màr egy szülès utàn.



2022. júl. 28. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
szerintem csinálj egy újat egy másik fajta teszttel
2022. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy később volt az ovulációd. 2 nap múlva, reggel tesztelj ugyanezzel a teszttel, hogy erősödik-e. Amikor nekem a 25-ös teszt néhány napos késésnél nagyon halvány volt, akkor abból nem lett semmi. Kémiai terhesség lehetett. De nekem akkor nem erősödött, hanem halványabb lett 2 nappal később.
2022. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Nincs 2 egyfotma trlerhesség. A pozitívteszt pedig pozitív és kész. Nincs kicsit terhes meg nagyon terhes.
2022. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Holnap tesztelj újra!:)
2022. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!