Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 35 hetes körül jön a védőnő...

35 hetes körül jön a védőnő család látogatóba m, nem gond szívesen látom. Viszont azt mondta a látogatás után még 1x be kene mennem hozzá a rendelőbe a vége felé, nekem màr nincs kedvem menni annyira a végén közel 36 hetesen úgyis lát itthon?

Figyelt kérdés
Rendszeres terhesgondozasra járok utána a dokihoz megyek a vizsgálatok miatt, amik még lesznek. A család látogatáson még fogadnám,de az utolsó alkalommal nem szeretnék bemenni lehet ebből bajom, ha lemondom azt az utolsó alkalmat?
2022. aug. 3. 07:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Ahelyett hogy lemondanád, amikor találkoztok a 35. héten, mondd el neki nyugodtan , hogy számodra megterhelő egy későbbi látogatás hozzá. Esetleg ki lehet hagyni , vagy tudna még utoljára jönni ha kötelező ? Ő is emberből van, hidd el ha nyíltan együttműködően beszélsz vele, ritka aki nem társ ebben . Ha jól sejtem a szavaidból, nem volt eddig sem probléma , csak ez az utolsó látogatás neked már kényelmetlen lenne .
2022. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Nézd, hozzád azért megy, hogy lassa, mennyire vagy felkeszulve az ujszulottre, neked meg azért kell menni, hogy megmerjen, vizeletet nézzen, stb. Nem halsz bele, max fel óra.
2022. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
amúgy nem kell a szülésig menni minden héten nst előtt? mivel megterhelőbb oda elmenni, mint nst-re meg az orvoshoz?
2022. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, higy megterhelő 7 hetes terhesség óta 3 hetente járok a vedonohoz, nem a család látogatásáról van szó nyugidtan jöhet fel vagyunk készülve különben nem vállalunk már volt többször is. Hanem higy az utolsó hetekbe mikor hetente kell dokihoz járni kijönne e mégegyszer lakásra vagy akkor is 39. Hetesen menjek be a rendelőbe?
2022. aug. 3. 08:35
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem a találkozóval van gondom, hanem hogy az utolsó időbe 39-40. Héten kellene mennem hozza akar akkor már meg is indulhat a szülés nekem jobb lenne ha Ő jönne ki 36. Héten előtte két nappal jön lakásra amúgy is és utolsó alkalommal is jó lenne ha nem lehetne lemondani akkor Ő jönne ki.
2022. aug. 3. 08:37
 6/21 A kérdező kommentje:
Súlymérés 3 hetente van meg vérnyomás vizelet az orvosomnál is és nála is, itthon is vezetve van minden biztonság kedvéért.
2022. aug. 3. 08:39
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
majd ha megszületik a baba akkor is jön és menni is kell, az lesz csak az igazán megterhelő 👍
2022. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem megterhelő hogy jön szerintem vannak felfogású nehézségek szerintem nem nálunk kell körül nezni eehetos irkal is családnál nekem nincs bajom nézzen körül eddig is jött :)
2022. aug. 3. 08:43
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak a terhesség mellett épp ház vásárlás előtt is állunk kizben azt is intezem mivel én is kellek hozza dzoval van dolog ezeken kivul is járkálni, persze ez nem ide tartozik.
2022. aug. 3. 08:44
 10/21 A kérdező kommentje:
Tehetős normális csaladnál* az ha jön azzal még mindig nincs bajom csak az utolsó alkalommal nincs kedvem bemenni 40 hetesen nem értem ezen mit nem lehet érteni
2022. aug. 3. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!