Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Babamozira szeretnénk menni a...

Babamozira szeretnénk menni a férjemmel Bp-en belül, ti hol voltatok, amit jó szívvel tudtok ajánlani? Az L33 Corvin Medicalban milyen minőségű felvétel készül?

Figyelt kérdés
Mi az a L33 Corvin Medicalt néztük, oda járunk terhesgondozásra is. Azonban érdekelne valakinek van tapasztalata ott milyen felvételek készülnek?

#babamozi #L33 corvin
2022. aug. 3. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott még nem voltam, amit írtál, de ha nincs nektek nagyon messze akkor én a Delfin Ultrahangot ajánlanám. Nagyon kedvesek és szép képek készültek, amikor mi voltunk. A többihez képest, amit én láttam, nem is mondanám drágának. A hely pici, de tiszta, csendes, kényelmes.
2022. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az L33 Medicalba jártam én is terhesgondozásra, mindennel elégedett voltam, szerettem odajárni. A babamozi minősége azért nagyban függ a babától, hogy mennyire mutogatja magát, milyen pózban van stb, de ami a rendelőn múlik az rendben van.
2022. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért merült fel bennem a kérdés az L33-al kapcsolatban, mert korábban olvastam a terhesgondozás sima UH-val volt, aki nem volt megelégedve, de gondolom a szonográfus más géppel dolgozik valamennyire. 😳 Nekem mondjuk annyira nem tűnt fel, hogy különbség lett volna a sima UH és a Czeizelbe készült genetikai UH-n kapott képek között. Az ára elég kedvező az L33-ban a babamozinak, csak hát azért ertelem szerűen szép felvételeket szeretnénk. :) Nyilván a babán is sok múlik tudom.
2022. aug. 3. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el a G1 intézetbe. Ott akció is van. Van az a babamama tudakozós kiskönyv, amit a védőnőtől kaptál elvileg, és abba van kupon, amivel 8500 ft. És nagyon jó. Első fiammal is voltunk, most a másodikkal is :)
2022. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
G1-t ajánlom én is. Nem volt babamamatudakozos kuponom , de így is mindig van akció . Ügyesek , türelmesek , ha valamiért annyira szégyenlős a kicsi hogy nem mutogatja magát , akkor ingyenesen egy későbbi időpontban ismétlik az egészet :)
2022. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a 4D ultrahang centerben voltunk (Mester u.). A tapasztalatom az, hogy a jó kép inkább múlik a babán, mint a szonográfuson. Az én babám pl. belefúrta az arcát a lepénybe és egy istennek nem akarta megmutatni magát. :) Elküldtek lépcsőzni, csokit enni, hátha elmozdul. Talán fél percre mutatta meg utána a fél arcát. Nagyon örültünk ennek is, de hogy őszinte legyek ennél többet nem biztos, hogy fizettem volna érte, így örülök, hogy ide mentünk végül. :)

Nekem fontos volt az is, hogy ne csak mozizzunk, hanem ott is nézzék meg, hogy mindent rendben találnak-e, méregessék le, stb.

2022. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!