Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bejöhet a férjem az ultrahangr...

Pabloescobar69 kérdése:

Bejöhet a férjem az ultrahangra? ( Tritonlife medical center genium)

Figyelt kérdés
12heti szűrésre megyünk és szeretne bent lenni. Borzalmasan izgulok 5év után összejött a baba. Azt is olvastam, hogy 94%ban biztosra a baba nemét is meg tudják mondani. Van erről valakinek tapasztalata? Minden segítséget köszönök.

2022. okt. 14. 09:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Czeizelbe voltunk, nálunk bejöhetett a férjem is, de a baba nemét nem tudtak megmondani. :) Szerintem, ha ilyen magánban csináltatod, akkor bent lehet.
2022. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Bemehet, minden gond nélkül.

Nekem mindkét terhességemnél egyből megtippelték a babák nemét ezen az UH-n, és bár mondták, hogy még ne kezdjük el ilyen-olyan színűre festeni a gyerekszobát, mindig beigazolódott később a tipp, szóval elég ügyesek voltak.

2022. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi magán úton mentünk 12. és 20. heti genetikaira, nem az általad írtba, de nem engednek be kísérőt a váróterembe, így a vizsgálatra sem. Sem a magán nőgyógyászomnál. Úgyhogy a férjem még egy UH-n sem lehetett bent, pedig 21 hetes elmúltam.
2022. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Ja, és ez a covid miatt van.
2022. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon csalódott lennék. Nem zudom mikor voltál, de bízom benne, hátha mégis. Már nincs akkora covid őrület talán.
2022. okt. 14. 09:48
 6/16 anonim ***** válasza:

Még a durvább covid alatt is tettek itt kivételt, 1 fő a genetikai ultrahangra akkor is bemehetett védettségivel, azt, hogy ezt kérik-e még most is, azt nem tudom.

Akkor kellett, lehet már ez az intézkedés nincs érvényben, azért vigye magával, biztos ami biztos, valószínűleg most nem fogják kérni.

Idézet a honlapjukról:

"egy fő kísérő kizárólag a genetikai ultrahang vizsgálatokra érkezhet (védettségi igazolvány neki is kötelező)"

2022. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#5


Én is azt hittem, hogy már nem szarakodnak a covid miatt. Legalább a magándokimnál reménykedtem, de nem.

Most azt kutatom, hogy hova tudnánk úgy babamozira menni, hogy a férjem is bemehet.

Legalább azt megengedték 20 hetesen, hogy csináljak uh alatt egy videót a babáról, így legalább a férjem is láthatta mozgásban.

2022. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nincs védettségije (hála istennek)

Bár nem is ez a lényeg. Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Jövőhéten kiderül aztn megírom. Lehet valakinek hasznos lesz.

2022. okt. 14. 10:12
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Miért olyan nagy szerencse az, hogy nincsen neki?

Félreértés ne essék, eszem ágában sincsen oltás ügyben vitát generálni, de azért járj utána ennek.

Nem tudom hol fogsz szülni, de kérdezd meg, mert lehet a szülésre sem lehet nélküle bemenni és akkor gondban lesztek.

Kérdezd meg az intézményt ahol szülsz, van még közel 28 hetetek akkor arra, hogy be legyen oltva duplán és kapjon igazolványt (ha kérik ott), mert az egy dolog, hogy lemaradna egy ultrahangról, de félre fog állni a szád, ha mehetsz egyedül szülni. Jobb felkészülni!

2022. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A Tritonlife-ban voltam 2 hete genetikai UH-n, simán bejöhetett a férjem, semmit nem kellett bemutatnia. Maszk kell, de az ugye minden egészségügyi intézménybe.

De ~2 évvel ezelőtt a covid őrület kellős közepén is bejöhetett az első gyereknél, szintén csak maszkkal, nem kértek semmilyen védettségit vagy ilyesmit. Akkor a terhesgondozásra nem, de a genetikai UH-kra mind bejöhetett (meg a szülésre is, mind a Róbert KH-ban volt). Most mindenhová jöhetne, nincs korlátozva. Tegnap voltam CTG-n, ott is volt kismama mellett kísérő.

2022. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!