Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Honvéd kórházban mennyire jó...

Honvéd kórházban mennyire jó a várandós gondozás? Kihez érdemes menni? Hogy lehet bejutni?

Figyelt kérdés
Honvédban fogok valószínűleg szülni jelenleg SZTK-s a nő dokim Újpesten. Nem vagyon vele meg elégedve nem figyel oda rám eléggé és futószalag módon megy a rendelése. Nagyon durván szoktam hányni és van hogy már csak vér távozik belőlem nagyon félek de a dr úr azt mondta nem fontos ez minden kismama hány ha komoly bajom lenne akko már a kórházban lennék. A leleteim sem nézte meg normálisan. A vizelet minta amire a házi orvosom azt mondta kéne antibiótikum rá de a nőgyógyászomra bízza a felírását arra azt mondta teljesen nosmis. Fáj a vesém azt már meg sem halotta. Magán nőgyógyászat nem áll módomban fogadni így a kórház ahol szülni fogok ott szeretnék találni egy normális nem hentes médzáros dokit aki a szülést is le tudja vezetni. Lehet még korai tervezni a dolgokat de most 12 hetes és 5 napos a babám és fontos lenne ha jó tanácsokat kaphatnék végre valakitől. Családon belül nincs nagyon segítségem sajnos.
2022. dec. 16. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennél bármely orvos csak jobb lehet!
2022. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer szültem a Honvédban, bár nekem volt orvosom akihez terhesgondozásra jártam magánba (ő is honvédos), de elég sokszor megfordultam ügyeletben több orvosnál is. Szakmailag mind nagyon profi, szóval szerintem teljesen mindegy, kihez mész, egyik se fog elhajtani a problémáiddal.

Ha a Honvédhoz tartozol akkor semmi akadálya hogy felhívd a központi telefonszámot és időpontot kérj terhesgondozásra.

2022. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ajánlom fb-n a honvéd kórházban szülök csoportot. akár névtelenül is tudsz ott is kérdést feltenni.

sztk-ban nem tudsz máshoz menni? vagy akár csak 1 alkalommal elmenni magándokihoz, aki megnéz, atbeszelitek a dolgokat? nekem úgy rémlik, hogy a kórházba nem lehet terhesgondozásra menni (vagyis de, de nem tudom kik mehetnek), csak sztk-ba, de fogalmam sincs pontosan hogy működik, én csak igényjogosult vagyok. de max sürgősségire menj be a hétvégén, hogy vért hánysz (ha jól értettem), esetleg a szülőszobát hívd fel, biztosan segítenek hova menj, ha a honvéd korhazhoz tartozol. de az fb csoportban is biztosan többet tudnak mondani, mint én.

egyébként nincs orvosfogadás, ügyeletben fogsz szülni a honvédban is. de nagyon profik a dokik, szülésznők is, én meg voltam velük elégedve, pedig nem ismertem senkit, aki a magándokim volt, szabin volt amikor szültem, bár elvileg akkor se jöhetett volna be, ha épp ügyel amikor szulok.

a kórházi időpontok terhesgondozásra pikkpakk elfogynak, minden hó 20-a körül vannak meg a következő havi időpontok, telefonon kitartóan kell őket hívogatni, személyesen könnyebb a helyzet, de ugye ehhez tudni kell, mikor vannak időpontok (a csoportban sokszor ezt is szokták írni).

2022. dec. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Cserey Eszter földre szállt angyal!

Én hozzá jártam és nála szültem, nagyon kedves, megértő, és jó szakember.

2022. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!