Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhességi toxoplazmozis...

Terhességi toxoplazmozis milyen gyorsan mutatható ki?

Figyelt kérdés
Az imént ettem vacsira spenótos tésztát, és úgy éreztem mintha ropogna valami a fogam alatt. Arra gondolok, nem moshattam meg alaposan a spanotot és maradt rajta föld :( mikor érdemes elmenni toxoplazma szűrésre? Mennyi idő, hogy megjelenik a vérben? Most 6 hetes kismama vagyok

2022. dec. 26. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ne viccelj! Decemberben egyáltalán honnan vennél friss spenótot?
2022. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk Interspar hűtőpult?!
2022. dec. 26. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy az a zöldség kezelt?
2022. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, de azért nyilván félek egy kicsit és inkább biztosra mennék, megnézetném. Csak azt nem tudom, mikor érdemes
2022. dec. 26. 21:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint hőkezelve lett a főzés által... A csomagolásban csak bevolt kb hajitva és tényleg földes volt
2022. dec. 26. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lesznek még bajok 🤦🏼‍♀️
2022. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyben csinálnám meg az első tirmeszteri viszgálatokkal. Addigra biztos kimutatható. 6 hetesen meg még bármi lehet, a toxoplazma most még nem számít. Nyugi, higgadj le, nézz meg egy jó filmet, aztán feküdj le aludni.
2022. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már agyadra ment a toxoplazma, de még gyerekkorodban....

Ne vicceljunk már, nem lehetsz ennyire sík 😵

2022. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!