Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi történik akkor ha az első...

Mi történik akkor ha az első vérvételre csak 15-16 hetesen kerül sor?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy rakás hülye van, akinek nem tűnik fel a terhessége/nem jár gondozásra, aztán mégse hal meg az összes vagy lesz fogykó a gyereke....

Szóval nagy valószínűséggel semmi se fog történni. Kisebb eséllyel mwg nem derül ki olyan pronléma, aminek ki kellene derülni az első trimeszterben.


Miért akarsz 15-16 héten menni, ha azt a 12. hétig kellene megcsináltatni?

2022. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmi különös, az elsö trimeszteri vérvétel az sima labor, max. nem tudsz róla, ha vashiányod van, de abban semmi extrát nem nêznek.
2022. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben semmi. Rossz esetben később derül ki valami, amin akár könnyen lehetne segíteni. Ismerősnél pl. a véralvadással voltak gondok, valószínűleg emiatt vetélt el, a következő terhességnél külön figyeltek rá.

De ha megnyugtat, a mostani terhességemnél én is majdnem kicsúsztam a 12 hétből, mert betegség miatt később mentem orvoshoz, később kaptam beutalót és pár héttel későbbre volt csak laboridőpont. Aztán szerencsére felszabadult egy, amire lecsaptam. De a védőnőnek még azt jeleztem, hogy csak a 14. héten megyek és nem morgott miatta.

2022. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Később tudod meg ha baj van..
2022. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!