Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Húgyúti gyulladás esetén van...

Húgyúti gyulladás esetén van kontroll vizsgálat?

Figyelt kérdés
Első trimeszteri vérvételen magas volt a fehérvérsejt a vizeletben. Erre kaptam antibiotikumot, a házi orvostól. Tegnap felhívtam, hogy beszedtem az egész dobozzal, van-e teendő, lesz-e utó ellenőrzés. Azt mondta nem szoktak. Olyankor mi van ha pl nem múlik el? Honnan derül ki? Kimutatja ezt egy sima vizelet vizsgáló tesztcsik? Rettegek a felszálló fertőzéstől, mert első terhesség alatt emiatt kezdett kinyilni a mehszaj 20.heten. Tudom esetleg valahol magán úton ellenőriztetni, hogy nincs-e felszálló fertőzésem?

2023. jan. 25. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Háziorvos amugy se vizsgálna meg.volt panaszod ami elmúlt?

Ha nagyon félsz hívj fel egy magándokit és kérdezd meg tőle telóban és kérj időpontot.

De szerintem.eut ő nem.látja

2023. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy a házi orvos nem vizsgál, csak gondoltam elküld laborba egy kontrollra. :(

Nem volt semmi panasz, a vérvételből tudtuk meg hogy valami gond van

2023. jan. 25. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor egy másik vérvételt kellene kérned hogy megnyugodj de sztem cdak tulparázod
2023. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!