Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ugye csak egy kísérő jöhet be...

Ugye csak egy kísérő jöhet be az ultrahangra?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek a 20. heti UH-ra és anyósom kitalálta, hogy ő is jönni akar. Mivel nem éri meg veszekedni vele mondtam, hogyha beengedik akkor felőlem jöhet. De nem igazán szeretném , hogy ott legyen, ráadásul bent mert szerintem ez csak a férjemre és rám tartozik. Nem tudjuk még a baba nemét és nem neki kéne az elsőnek lennie aki megtudja. Mivel sztk-ba megyünk reménykedek benne hogy csak egy kísérő jöhet be velem, bár azt is el tudom képzelni hogy ő akar lenni az az egy.

2023. febr. 11. 22:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ne jöjjön. Muszáj elkezdeni leállítani, különben ő akarja majd elvágni a köldökzsinórt. Ez a ti gyereketek nem az övé.
2023. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Én biztos nem finomkodnék ennyit. Megmondanám, hogy egy kísérő jöhet, az pedig a férjem. Én se voltam az övén😂

El se tudom képzelni amúgy, hogy merült ez fel. Azt se tudná, mikor megyek vizsgálatra. Amíg a gyerek az én testem része, addig semmi köze hozzá, mivel az én testem. Majd ha kijött lehet barátkozni, de ha így viselkedne, akkor sem.

2023. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnéd közvetlen az anyósodnak mondani, hogy ne jöjjön, mert nem szeretnéd, mert ez csak rád és a férjedre tartozik, akkor szerintem szólj a férjednek hogy beszéljen vele.

Hogy “anya, ezt hagyd meg kettőnknek” vagy “biztos jobban szeretné hogy én menjek be vele” stb

De amúgy tuti külön meg is kérheted hogy mondják hogy csak a férj mehet be.


Mellesleg nem rég volt egy műtétem, ahova a családtagjaimat sem engedték fel hogy segítsenek levinni a kórházi csomagom. Szinte biztos -ebből kiindulva- hogy csak egy ember lehet bent.

2023. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Győrben mondjuk sztk rendelésre egy kísérő sem mehet be, még az apuka sem. Amúgy nem hiszem hogy 2 kísérőt bárhova is beengednek.
2023. febr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még a férj sem mehet be a kórházi 20 hetes uh-ra. Én ugyan magánba mentem, de ott sem lehetett bent kísérő. Ahol mégis, ott is max 1.
2023. febr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Államiban egy kísérő sem lehet be a vizsgálatokra, ulttahangokra, a férjed sem, nemhogy anyósa.
2023. febr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Jó esetben is egy mehet be, bár láttam már kivételt, ahol sikerült bemenni másnak is.

Viszont azt rosszul teszed, hogy nem mondasz nemet, mert így máskor se fogsz, és később ezt meg fogod bánni.

2023. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan helyek (pl Tatabánya), ahol senki nem mehet be, még apuka sem.
2023. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld ezt ...a saját életedet nehezíted...ne legyél papucs...mond meg, hogy nem akarod. Egyeltalàn h merült fel??? Nonszensz.... Legyél határozott. Eldobom az agyam.
2023. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztk-ban tuti max 1 kísérő mehet be.
2023. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!