Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az orvosom azt javasolta,...

Az orvosom azt javasolta, hogy mivel így jön ki a terhesgondozás (szabadságra megy), menjek a 23. hét elején a második trimeszteri laborra. Nem lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
Amúgy a 24-28. héten kellene menni. Ezt ennyire lehet lazán kezelni?
2023. febr. 20. 14:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy gondolkodom az orvos váltáson, mert már korábban “rontott el” mást is a terhesgondozás kapcsán, csak orvos ismerősök szerint az ország egyik legjobb szakembere.
2023. febr. 20. 14:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lényeg.


Én most voltam a16. Héten is


Ha indokolt később úgyis újra elküld.



Azért nem kell mindent ennyire kőbevésni.


Mit “rontott” el korábban?



Viszont, ha nem bízol meg benne és van lehetőséged, akkor nem kell magadat sem győzködni, hogy a legjobb, válts nyugodtan.

2023. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Az egyik leletem olyan, mintha nem is az enyém lenne. A hanyadik héten kívül konkrétan semmi nem stimmel és nem is hangzottak el a kérdések, amikre a válaszokat lejegyezte.
2023. febr. 20. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Oooo


Ez durva azért

2023. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a legjobb szakember segített a világra. Eltusolta hogy agyvérzéssel születtem, anyám sem tudta. Lett is maradandó következménye...
2023. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vérvételnél nem gáz az 1 héttel korábbi időpont.

Az viszont nem jó, amit az orvosodról írsz. Ha úgy érzed, nem bízol benne, jobb, ha váltasz. A szabadságra menetele épp jó alkalom lesz erre. A következő időpontot kérd már máshoz.

2023. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!