Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 30. heti ultrahang. Fiút...

30. heti ultrahang. Fiút mondtak eddig, de a leletem legvégén mégis petefészek és méh szerepel. Lehet hogy mégis lány?

Figyelt kérdés

Máshol voltam, mint ahova szoktam járni és eddig azt mondták fiunk lesz. Viszont ahogy olvasgattam a leletet, fel voltak sorolva egyesével a szervei, és a legvégén írták hogy ovarium és uterus. Sajnos nem lehet következtetni hogy magzati vagy anyai

Ezek esetleg rólam szóltak? Ti jártatok esetleg így? SOTE-n volt ez az ultrahang


2023. febr. 20. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fotózd le úgy, hogy le vannak takarva az adataid.


Ennyiből mi sem tudjuk, hogy kire értette.

2023. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a te petefészked és méhed.
2023. febr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A magzat petefészkét és méhét nem lehet látni az ultrahangon. Túl pici és rejtve van. Ha látszana ilyesmi, nem a kukit keresgetnék az orvosok is a képen.
2023. febr. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A te szerveid vannak feltüntetve.
2023. febr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!