Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Most kinek higgyek az orvosak...

Most kinek higgyek az orvosak aki megvizsgált vagy a labornak?

Figyelt kérdés
Honvédba járok terhesgondozásra nincs fix orvosom mert azt mondták nem lehet már orvost választani. Mindig máshoz megyek. Kellett TORCH teszt ott kiderült át estem mindenen kivéve a toxoplazmán meg intim herpeszem sem volt. A Parvovírus B 19 volt olyan hogy nem tudták megállapítani mikor estem át rajta. Doki azt mondta nem fontos megosmételni emiatt a vérvételt mert csak az IgG lett pozitív nála február 22-én jártam ma meg kaptam egy február 14-ik levelet a honvéd szerológia laborbol hogy keressem fel őket újabb vérmintavétel adás céljából. Most megint izgulok nem szeretném ha a babának baja lenne. Holnap után megyek cukorterhelésre és ha annak eredménye magas akkor korább kell kontrollra mennem ha jó akkor csak 4 hét múlva kell megint mennem. Hogyan kezeljem a levelet? Rá érek megmutatni a dokinak aki éppen lesz?
2023. febr. 27. 18:38
 1/3 anonim válasza:
70%
Az orvos találgat, a labor meg eltalálja. De minek vagy olyan dokinál, akiben nem bízol, és minek mész olyan laborba, amiben nem bízol?
2023. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a labor kontrollt kér, akkor menj el a kontrollra. Bajod nem lesz tőle.
2023. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az orvosnak hinnék. A labornál valószínűleg protokoll, hogy ha nem tudtak tuti biztos választ adni, akkor visszahívnak ismétlésre. A vizsgálatot viszont az orvos kérte, ő tudja, hogy abból a célból, amiért ő kérte, valójában ennyi információ is elég, amit a labor már megállapított.


Ettől még nem lesz bajod attól, ha elmész a kontrollra, amit a labor javasolt.

2023. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!