Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyiket kell alapul venni?

Melyiket kell alapul venni?

Figyelt kérdés
Menstruációm szerint 10 nappal kisebb a magzat ami a második genetikai ultrahangon derült ki. Az első genetikai ultrahangon 5 nap volt az eltèrès. Visszahívtak egy kontroll genetikai ultrahangra a 10 nap miatt. Viszont a nőgyógyászom azt mondta ez hülyesèg, nem 10 nap az eltèrès hanem csak 5 nap ami normális. Mivel az első genetikai ultrahang alapján kell számolni, ès ahhoz viszonyítva 5 nappal kisebb csak.
2023. márc. 2. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 héttel nagyobb semmit nem változtat.

A fiam születése előtt 2 héttel volt kisebb elvileg mint amekkora kellene lennie.

Semmit nem befolyásol

2023. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első uh-tól kezdve 7nappal "nagyobb" volt, mint mensi szerint. 12hetesen is tartotta a 7 napot, 18hetesen már 10nappal volt több. 30hetesen 11nappal.


Nekem a mensi szerinti idővel számoltak végig. Napra (mármint a mensi szerint) pontosan szültem 3500g-al

2023. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 héttel kisebbnek mérték a menstruációhoz viszonyítva. Így került a kiskönyvembe a dátum is. Ehhez a dátumhoz képest 3 héttel korábban született. Most egészséges 3 hónapos. Ne stresszeld magad a számokon, a lényeg hogy jól fejlődjön.
2023. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez megnyugtató, köszönöm :)
2023. márc. 2. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
12.heti genetikain 7nappal nagyobbnak mertek. 20.-on megfelelt a mensitol szamolt kornak. 38.heten 35hetesnek felelt meg. Surgossegi csaszar lett a vege. 2500g. 49cm. Egeszseges hala istennek. Ne aggodj,ha megvan a gyarapodas aminek meg kell lenni,nincs gond. Nem vt felhotlen terhessegem,pont az uh meresek miatt.Most mar nem aggodnek annyit a mai eszemmel. Arra gondolnek,hogy nem lesz nagy baba,es ennyi.
2023. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szabályos a ciklusod, és az első (tehát 12. heti) ultrahang és a ciklusod alapján számolt között nem volt nagyobb különbség, mint 7 nap, akkor a vérzést kell figyelembe venni. Annyit kell még figyelembe venni, hogy hány napos a ciklus.
2023. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
29 napos ciklus, ès inszeminációval sikerült a baba, kb így pontosan tudjuk a fogantatás időpontját.
2023. márc. 3. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!