Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha 18.héten derült ki jelentős...

Ha 18.héten derült ki jelentős agykamra tágulat a genetikain, a sima terhesgondozásos vizsgálaton a nőgyógyászom ezt nem láthatta?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a sima nőgyógyász nem genetikus, a gép is gondolom más. Szóval gondolom nem figyelmetlenség volt a részéről, de azért még is érdekelne, lett volna rá esély hogy észrevegye, ha jobban megvizsgál? Vagy egyáltalán nem néz/lát ilyeneket? Ha időben észreveszik, nem kellett volna megszülnöm. Bár a fájdalom ugyanúgy jelen lett volna a lelkemben, de a fizikai része nem segített a dolgon.

Bocsánat ha buta a kérdés, és köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 17. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem látta, különben szólt volna. Ez egyébként tipikusan a 18. héten szokott kiderülni, pont azért van a 2. genetikai, mert bizonyos eltéréseket nem látnak még 12 hetesen.
2023. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy nem látta, ezért is írtam úgy, hogy láthatta volna esetleg ha jobban megvizsgál. Nem egy alapos doki, ezért is merült fel bennem a kérdés. Azt nem írtam, hogy 16.héten voltam nála.
2023. máj. 17. 13:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az sima uh, nem genetikai, valószínűleg nem is keresett ilyen eltéréseket.
2023. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alapossággal sajnos csak a genetikai vizsgálaton nézik a dolgokat. Az azért van. Nekem a saját dokim soha nem néz ilyeneket, csak a méretét, magzatvíz mennyiségét. Mindent nem nézhet meg egy sima terhesgondozáson, az nem arról szól.

Borzasztóan sajnálom ami veletek történt, sok erőt kívánok a folytatáshoz.

2023. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az nem oldja meg a helyzetet, ha felelősöket keresel rá. Attól nem lesz könnyebb.
2023. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam. :( Csak annyira idegesít, hogy 18.héten már olyan nagy volt a tágulat, hogy UH-n is lehetett látni, hogy nagyobb a feje mint amilyen kellene hogy legyen, nem csak ha külön az agyát nézték. És lehet már a 16. héten is valamennyire látszódott, csak nem foglalkozott vele.

De igazatok van, valószínű esélytelen lett volna, hogy észrevegye. Csak kavarognak a gondolataim.

Köszönöm ❤️

2023. máj. 17. 13:15
 7/13 A kérdező kommentje:
5.-ös, nem felelősöket keresek, a kérdésem nem erről szól. Csak a következő terhességemnél(ha lesz) gondolkoztam, hogy váltsak-e orvost. Ezért merült fel a kérdés, hogy ő volt-e esetleg hanyag, mert akkor nyilván váltanék.
2023. máj. 17. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, a bizalmad megingott benne, akkor érdemes váltanod, függetlenül attól, hogy jogosan felróható-e neki ez az eset vagy sem.
2023. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
16 héten lehet, hogy még kicsi volt az eltérés a normálistól. Vagy látta, de nem tulajdonított neki jelentőséget, vagy nem is látta, vagy nem akart megijeszteni, gondolta pár hét múlva úgyis eldől a dolog.
2023. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából olyan szempontból mindegy, hogyha akkor látszódott is, sajnos akkor is meg kellett volna szülnöd.

Mindenképp válts orvost, mert a mostaniban egyértelműen megingott a bizalmad, így inkàbb ne jàrj hozzá.

Nagyon sajnàlom!

2023. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!