Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Budapesti Szent István kórházr...

Budapesti Szent István kórházról friss tapasztalat?

Figyelt kérdés

Első körben az érdekelne, hogy milyen ott egy kötelező UH vizsgálat? Az első genetikait magán intézményben csináltattam, de gondolkodom rajta, hogy a másodikat már a Szent Istvánban csináltatnám, ahová tartozom, de még bizonytalan vagyok, hogy ott vajon mennyire készségesek, türelmesek, alaposak, stb.

Ill. ha van valakinek az ottani szüléssel tapasztalata, az is nagyon érdekelne.


2023. máj. 25. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van onnan tapasztalatom mondjuk nem épp olyan, ami téged 100% segít, de hátha érdemi info lehet neked is ebből bármi.


A terhességem nagyon nehezen indult, görcs, barnazas. 6. Hétig 2 alkalommal jártam ott ügyeleten (ugye ugyan azok az orvosok vannak ott és ápolók, mint akik a kismamákkal, frissen szült anyukákkal foglalkoznak)


Mindkétszer nagyon kedvesen és segitokeszek voltak velem.


Utána egyszer megjártam 7 hetesen is, de akkor rendelésre mentem be ( ott csinálják a genetikai uht is ahol voltam)

Szakmailag, emberileg nagyon a toppon vannak, csakis jót tudok mondani róluk.


Utána 10 hetesen ismét ügyelet, ott kiderült hogy megállt a baba a fejlődésben 8+2 körül.

Ilyen empatikusan elmondani a rossz hírt.. tényleg nagyon tapintatos volt az orvos aki elmondta (Baross doktor)


Kellett műtét is, amit Pernyész Marcell doktor csinált, ő szintén egy arany ember.

Ápolók aztán pláne (egy van csak akinek bicska nyitogato a stílusa)


Ebben a kórházban úgy érzem a legjobb helyen van az ember minden téren. Nekem megkönnyebbülés hogy oda tartozok

2023. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad, megnyugtató, hogy pozitív tapasztalataid voltak. A kisbabádat pedig nagyon sajnálom, kívánom, hogy a következő várandósságod problémamentes legyen!
2023. máj. 25. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Koszonom, neked pedig boldog babavarast 🥰
2023. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!