Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor érdemes bejelentkezni,...

Mikor érdemes bejelentkezni, ha Prena tesztet szeretnénk csináltatni?

Figyelt kérdés
A Czeizel Intézetben gondoltam, igazából jövő héten megyek terhesség megállapításra, 6-7 hetes lehetek kb. A fent említett genetikai tesztre mennyivel előbb kell bejelentkezni?
2023. máj. 26. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kezedben van az élő terhességet megállapító papír, akkor hívhatod őket. Nekem az istenhegyiben crl-t kérdeztek és az alapján ők adtak időpontot.

Mikor voltál dokinál ráérsz.

2023. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy a nemét csak a 12. hét után fogják megmondani.
2023. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ott csináltattam most, a Czeizelben, és két héttel előtte, amikor amúgyis ott jártam egy 10. heti kontrollon, akkor iratkoztam be.
2023. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bejelentekzni be lehet akármikor, de 12. hét utánra érdemes az időpontot kérni.


Egyrészt előbb legyen meg az Uh, hogyha olyan eltérést látnak, ami egyértelműen élettel összeegyeztethetetlen vagy Uh alapján is egyértelmű, akkor felesleges kifizetni ezt a drága vizsgálatot, mellette ott van a vetélés kockázata is a 12. hétig, és végül minél korábban csináltatod annál kisebb a magzati DNS aránya a véredben, ami ha túl alacsony meg kell ismételni a vizsgálatot, ha mikrodeléciókra is kéred akkor pedig kisebb részletességig tudják csak vizsgálni, azaz enyhébb eltérések lehet nem lesznek észrevehetőek.

2023. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!