Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Köldökzsinór nem megfelelő...

Köldökzsinór nem megfelelő áramlását helyre lehet e hozni?

Figyelt kérdés
Ma voltam 21h uthon és a 2artéria nem teljesen működik úgy ahogy kellene. A doki csak annyit mondott pihenjek sokat. 25hetesen kontroll. Valaki hasonló helyzetbe ? Mennyire veszélyes ez,ill.mit tudnék tenni h jobb legyen az aramlas?
2023. jún. 6. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit nem tudsz tenni.
2023. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És a doki az tudd rá vmit adni? Igazából nekem nem mondott semmit..
2023. jún. 7. 00:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a dokinak is az a legfontosabb, hogy segítsen, ha tud. Mást nem igazán tudsz tenni azon kívül, amit javasolt, ha lenne gyógyszer vagy valami már felírta volna
2023. jún. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha olyan akkor vérhîgîtót ad rá.


Toxémivizsgálatot nem kért?



Ha nem vészes, akkor csak megfigyelnek először.



Lehet a mérés egyedileg rossz is.. aztàn csak jót mér utàna

2023. jún. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért mielőbb elmennék másik dokihoz is másodvéleményért.
2023. jún. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár bizonyára ebben is vannak fokozatok, mennyire rossz az áramlás, de alapvetően nem egy jó jel, ha nem jó a magzat oxigénellátása. Megindíthatják a szülést, ha úgy látják, ez veszélyezteti őt. Gondolom, most az a cél, hogy minél tovább bentmaradjon a baba, azért kell pihenned.

Növekedés-elmaradása nincsen?

2023. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A kèt artèria vagy a màsodik artèria? Nagyon nem mindegy!!!

Ha az egyikben kevesebb vèr àramlik, mert vèkonyabb a màsiknàl, az az egèsèges egy ritkàbb vàltozata. Akkor àramlik elèg vèr a nagyobbikon. Van akinek az egyik artèria teljesen hiànyzik, ez sem kóros.

Nálam az egyik artèria sokkal kisebb volt, bunkó doki rèmisztgetni akart (nem csak evvel), mert el akarta adni az ismerőse túlàrazott ètrendkiegèszìtőjèt meg biocuccait. Màsik doki meg làtta, hogy minden rendben. Ha dilettànsnak tűnik a doki, vagy kilóg a lólàb, hogy hazudozik, akkor nyugodtan menj el egy màsikhoz is.

Semmi baja nem lett termèszetesen a gyerekemnek, dolgozni is tudtam, nem kellett emiatt parkolópàlyàra àllnom.

Ha mindkettőben rossz az àramlàs, az veszèlyes a babàra, de ezen az egyszerű pihenès nem fog segìteni, utàna kène jàrni az okànak. (De ez nem valìszìnű, mert akkor a doki küldött volna tovàbb)

2023. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék másodvéleményét kérni.
2023. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyik sem működik tökéletesen azt mondta h inkabb a jobb oldalamon fekudjek majd többet.. magandokihoz járok egyébként jó doki de semmit se mondott csak h 25-6 hetesen kontroll ..gondolom akkor anyira csak nem nagy a baj.. sokat olvastam utána de korai lenne a szülés mert csak felidos vagyok igy nem maradna meg a pici , es nem kért semmilyen vizsgalatot sem ..
2023. jún. 7. 22:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja és eddig a baba méretei megfelelőek nincs semmi más probléma, nemis értem mitől lehet ez ..
2023. jún. 7. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!