Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szegeden adnak ultrahang képet?

Szegeden adnak ultrahang képet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig a szegedi klinikára jártam ultrahangra vagy ha mármi más problémám volt terhesség alatt. Viszont én kis naív azt hittem, hogy adnak uh képet a babóról. Ugye mi nem fényképezhetjük le a monitort, ki is van írva.

Aki szintén oda jár, kapott ott ultrahangos képet? Külön kell kérni, vagy felejtsem el, hogy ott adnak és menjek magán ultrahangra, hogy legyen kép a babáról?

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2023. jún. 7. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a genetikaikra mentem oda csak,meg a 6 és 9 hetesen a dokimnál a klinikán voltam még (ő megengedte,hogy lefotózzam,nem kellett kérnem). Genetikain nem adtak nekem,egyébként nem tudom,hogy szoktak-e mások vagy csak én voltam így. Utána meg magánba jártam már végig,ott mindig kaptam,többet is. :)
2023. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A veszprémi kórházban elvileg venni lehet (ki van írva az ára), de eddig mindig megengedték, hogy lefényképezzük a monitort.


Én egyébként a szívhangját jobban szeretem, felvettem videóra és kivágtam a hangot.

2023. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem adnak. Magánorvos ad csak.
2023. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Abban az esetben adnak, ha valami gond van. Szóval ilyen szempontból örülni kell, hogy nem kaptál.
2023. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem, miért lettem lepontozva, a szegedi klinikan csak abban az esetben adnak, ha valami eltérés van, azt dokumentálják azzal, hogy kiadják róla az uh-képet. :D
2023. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5# Lehet,hogy van olyan orvos aki ad csak mondjuk nem hangoztatja... :) Egyébként nekem lefotózni engedte a dokim a monitort. 1# vagyok.
2023. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
6, lehet de akkor valószínü magánba is hozzá jár az illető. Hivatalosan nem adnak normál esetben. Bírom a lepntozást, vegül is pont ezt az utat járom most terhesen, mindent az állami ellátasban csináltatok, de azért le kell pontozni.
2023. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
6#-os vagyok. Ne foglalkozz vele,engem is mindenhol lepontoznak. Én 6,9,12 és 20 hetesen voltam a klinikán,a többinél a magándokimnál. Meg jártam a Gogolba(akkor még ott volt),védőnő volt ott,plusz mindig ránéztek UH-n,bár annak sok értelme nem volt,fél perces vizsgálat,ahol semmi gondot nem vettek észre,sajnos,ami volt és ki se derül,ha nem járok magánba. A klinikán nem tudom milyen lehet ebből a szempontból végigvinni,mert csak a genetikait csinálta más doki,a 6-9 hetest a saját. Lehet ott jobb azért a hozzáállás.
2023. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a választ! Mindenkinek ment a zöld :)

Majd bepróbálkozom, hogy esetleg lehet-e, ha nem, nyilván elfogadom. Akkor elmegyek magán úton, hogy legyen a babóról egy kép :)

2023. jún. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!