Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelés eredménye?

Cukorterhelés eredménye?

Figyelt kérdés
A cukorterhelésem 120perces eredménye 5,8. Tudtommal ez normális, bőven határértéken belül van. Ma a doki azt mondta ismételjük, mert éppen csak hogy jó, 1hónap múlva menjek vissza megint. Se beutalót (ebbe a kórházba amúgy nem kell a terhesgondozás alatt beutaló, csak a kiskönyv) nem adott, nem írta rá a leletre, hogy ismétlést kér. Több ismerős és barátnő is mondta, hogy ők sem értik, teljesen jó az eredmény. A kérdésem leginkább az, hogy ti mit tennétek? Elmennétek megint vagy kihagynátok? Leginkább a cukros lötty megivásával van bajom, illetve egy 2,5éves gyerek mellett nem egyszerű megszervezni azt se, hogy abban a 2órában legyen vele valaki addig.

2023. szept. 1. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És mennyi volt az éhgyomri?
2023. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Éhgyomri 4,2

120perces 5,8

2023. szept. 1. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó, nem értem, mit akar az orvos.


Én tuti nem mennék el.


Ezzel együtt mivel óvatos duhaj vagyok és nem akarom magam teljesen magyar egészségügyre bízni, vettem vércukormérőt és szúrópróbaszerűen mértem otthon. Csak eléggé utána kell nézni a dolgoknak hozzá.

2023. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez több, mint tökéletes.

Felesleges elmenni

2023. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt valami előzményed (inzulin rezisztencia vagy a korábbi terhességednél cukorbetegség) vagy a családban volt cukorbeteg vagy esetleg túlsúlyos vagy? Ezek mind hajlamosítanak cukorbetegségre. Ilyenkor szokták kérni az ismétlést, hogy nehogy később alakuljon ki a terhességi cukor és észrevétlen maradjon.
2023. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi. Előző terhességnél még alacsonyabb értékek voltak, minden problémamentes.
2023. szept. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!