Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik a legolcsóbb Budapesten...

Melyik a legolcsóbb Budapesten elérhető non-invazív genetikai teszt, ami a 3 alapra szűr? (Patau, Edwards, Down)

Figyelt kérdés

Az is hasznos, ha csak arról írsz, amelyiken te voltál. Érdekelne még, hogy mennyi idő után lett eredmény és, ha tudod, hogy melyik országban elemzik a mintát. Bónusz: Hallottam olyanról is, hogy csak down-ra szűr, a másik kettőre nem. Az még létezik? Tudtok róla valamit?

Köszönöm, ha válaszoltok.



febr. 11. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Prena alap csak a Downra szűr.


Trisomy alap erre a 3-ra szűr, ha csak ezt a 3-at szeretnéd akkor az a legolcsóbb. A többinél csak nagyobb csomagot tudsz kérni amiben ez a 3 benne van. Trisomy-t Pozsonyban értékelik ki.

febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok., köszi. Én úgy tudtam, hogy mindenhol van ez az alap, csak vannak mellette nagyobb csomagok is.
febr. 11. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom aktuális-e még, de én Trisomy XY-on voltam, az a 3 alap mellett nézi a 4 leggyakoribb nemi kromoszóma rendellenességet is. Így volt 149.000Ft. Ennek van az alap változata, amit az első is írt, az 129.000Ft és úgy tudom az a legolcsóbb ebben a kategóriában (a 3 rendellenességre).


Amúgy mi vidéken lakunk, itt szerdán veszik le a vért, csütörtökön küldik fel és két hétre rá kedden reggel hívtak az eredménnyel + e-mailben is elküldik igény szerint.

febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3! Köszi. Ma megyek. Az alapon és a legnagyobb csomagon gondolkodtam először. A nemi kromoszómásat kizártam, mert utána néztem és 2 érintheti, mert ugye, vagy fiú, vagy lány. Nálam meg az nem ok terhességmegszakításra, hogy mondjuk, ha fiú, magasabb a tesztoszteron szintje az átlagnál. Szóval tényleg nem nagy különbség az a +20ezer, de én nem érzem szükségét. A legnagyobb, meg annyira drága, hogy azt csak akkor vállalnám be, ha lenne valami gyanú. Az ország legjobb orvosánál voltam és tökéletesek lettek az értékek, úgyhogy a Trisomy alapot választottam. Azt is csak megnyugtatásként. Már csak azt remélem, hogy lesz elég magzati kromoszóma a véremben, mert ahhoz azért elég drága, hogy ne mondjon semmit🤣
febr. 15. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha sikertelen a teszt, akkor visszakapod az árát :)
febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5! Hát, remélem😂 De azért jobban örülnék, ha sikeres lenne.
febr. 15. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne elég magzati DNS akkor újra csinálják a tesztet ingyen.
febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Trisomy alapot csináltam, az első vérvétel értékelhetetlen lett, pedig 15 hetes voltam. Meg kellett ismételni, és az már jó volt.

Kettő sikertelen eredmény után egyébként vissza fizetik az árát.

febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8! Köszönöm, már túlvagyok rajta. Én is azt választottam. Már az eredmény is megjött😁 Szerencsére, sikerült elsőre.
febr. 24. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!